Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » etranger 08:51
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » cVas 08:37
 » Paweł27 08:33
 » Kenny 08:30
 » Yooras 08:30
 » KHot 08:27
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35

 Dzisiaj przeczytano
 29119 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Conflict Desert Storm - help! , piotrekcie 12/02/03 14:50
Mam problem bodajże z 11 misją Conflictu. chodzi tam o to, że muszę zinfiltrować pewien budynek w Bagdadzie i uwolnić tam pewnych ważniaków a potem ich eskortować do dżipa czekającego by ich wywieźć ze stolicy Iraku. Doszedłem do tego kompeksu budynków zabijajac po drodze tysiące Irakijczyków. Znalazłem tam dwóch kolesi w celach których wypuściłem. Jeden leżał zastrzelony ale skoro nic mi nie przerwało gry z adnotacją " Mission failed" to uznałem, że tak ma być. Ci wypuszczeni goście ukryli się we wnęce i w żaden sposób nie mogę ich zmusić by szli za mną ani moich żołnierzy by ich eskortowali. Nadmieniam, że przedpole jest już oczyszczone z wrogich jednostek. Jak tych skurczybyków zmusić by szli za mną?

Jak ktoś grał w tą gierkę to prosiłbym o radę jak z tego wybrnąć bo nie chcę korzystać z kodów.
  1. jak to ten plan , J@rek 12/02/03 16:05
    bo moglem pomylic to musisz do tej wneki przyprowadzic ludzikow z kilku cel i jak beda juz wszyscy sami wyjda i bedziesz musial ich eskortowac do poczatku planu a potem juz nastepna misja... wiezniuw masz zaznaczonych zapewne na mapce... jak to nie to to przyslij mi save z tym planem to lookne... przeszedlem cala gre :)

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    1. oczywiscie mialo byc , J@rek 12/02/03 16:07
      ...wiezniÓw masz zaznaczonych zapewne na mapce...

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL