Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » etranger 08:51
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » cVas 08:37
 » Paweł27 08:33
 » Kenny 08:30
 » Yooras 08:30
 » KHot 08:27
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35

 Dzisiaj przeczytano
 29081 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Samsung 191T kontrak Hitachi CML174 SXW , speed 12/02/03 20:03
Wspominalem juz ze w ta sobote pobawie sie tym nowym dzieckiem Hitachi i tak zrobilem . Jak wiadomo jest to LCD z 16ms czasami reakcji. 191T ma 25ms.
Zaznaczam ze 191T jest z produkcji 2002 z pazdziernika (jest to wazne bo ma juz poprawiaona elektronike).
Jak to wypadlo ??? Jezeli chodzi o sama jakosc tego co widzimy (kolory .jasnosc kontrast ) to 191T jest gora i to sporo .Jak w grach ??? 174 wyglada jak by obraz przy bardzo szybkim ruchu byl minimalnie ostrzejszy i to musielismy sobie pokazywac dosc dlugo aby zobaczyc roznice( w zabawie bral udzial moj kolega). Ogolnie mowiac majac te dwa LCD to bez zastanowienia bym wzial 191T . (wiadomo wiekszy, ale pomijam to nawet jak by byl 17 calowym tez bym wybral samsunga. Dlaczego?? kolory marzenie. ostrosc i jakosc obrazu w grach jest naprawde duzo lepsza a szczegolnie w Comanche 4 i UT 2003. .Ogolnie spodziewalem sie wiekszej roznicy w szybkich scenach , jest troszeczke lepiej niz na 191T ale jak na roznice 8ms to za malo.
To jest pierwsze podejscie do paneli 16ms tak ze na pewno z czasem beda coraz lepsze i roznica bedzie wyraznie widoczna.
Panel jest tani i chyba w tym problem z jakoscia obrazu i ogolna jakoscia . Jezeli NEC w swoich 17calowych 16ms nie bedzie mial lepszej jakosci to nie widze szans na popolarnosc tych modeli. Lepiej zaczekac te 3-4 miesiace i kupic juz sprawdzone i dopracowane nowe generacje. Samsung pracuje nad swoimi rozwiazaniami z niskim czasem i jezeli polaczy to z jakoscia obrazu to znow bedzie na topie.
Z drugiej strony coraz wiecej firm rzuca sie na LCD bo widzi w tym kase ,coraz wiecej firm zaprzestaje produkcji baniek i zaczyna robic sie tloczno na rynku LCD dlatego polecam rozwage przy zakupach bo bardzo latwo jest kupic kiepski LCD.
Nie pamietam czy pisalem czy nie ale zwracajcie uwage na date produkcji ,lepiej wystrzegac sie takich ktore byly wyprodukowane w pierwszej polowie ubieglego roku jest roznica i to czasami zaskakujaca.
Powodzenia w zakupach.

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL