Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 10:29
 » KHot 10:19
 » cVas 10:17
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 33255 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

CRC Error - Instalacja 3DMark03 , Mademan 12/02/03 23:13
Pomóźcie bo już nie moge :(. Ściągłem już Marka2003 aż 4 razy i to z różnych źródeł i ciągle mi wywala przy instalacji ten sam błąd że mu plik .cab nie pasuje z oryginałem i CRC Error. Może ktoś wie jak temu zaradzić. Mam już zainstalowany DirectX9.

  1. Moze zmien downloadera?... , Ar3cK 12/02/03 23:18
    ...

    It's the Bright One, it's the Right
    One, that's Ar3cK...
    http://thesurrealist.co.uk/slogan

  2. A w innych przypadkach , Wolek 12/02/03 23:20
    tez zauwazyles ten problem ?
    Np. siakies wieksze pliki sciagniete programami p2p - osial wywalajacy czesto informacje o bledach crc, bledy w sciagnietych obrazach ??

    Pozdrawiam !

  3. dx nic do tego nie ma , ulan 12/02/03 23:22
    to problem z uszkodzonym plikiem cab (to jest spakowane archiwum). Spróbuj wykasowac tan który masz, znajdź jeden (ale szybki serwer) i ściagaj z jednego miejsca. Prawdopodobnie twój program do ściągania ma jakiś problem (ja używam getrighta - wczoraj dał d... na całej lini, nonstop sie zawieszał, wywalał, głupiał bo było duzo serwerów, ale większość mocno zajęta. w końcu się wkurzylem wyłączyłem go i bez jego obecności ściągnełem z http://infojama.pl/ , maja naprawdę super transfer 3, 5 godz i miałem cały plik - a mam łącze 128 i transfer rzędu 15-16 kb/s).

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

    1. Dzięki niezły link , Mademan 12/02/03 23:37
      Ja szukałem po serwerach w Czechach :D, powaga od nich mi chyba najlepiej zawsze się ściąga. Tylko teraz jade Explorerem i wystarczy jedno zachwianie podłączenia i trza będzie od nowa :(. Swoją drogą podobny problem miałem ze sterownikami jak ściągałem je programem dzielącym pliki do ściągania w tym FlashGet.

  4. Nigdy mi się to nie zdażyło :( , Mademan 12/02/03 23:29
    Ściągałem FlashGet-em a teraz będzie trzeba zapuścić explorerem widocznie :( i będzie szło ze 2 dni i kompa nie można przy tym wyłączyć. Kto zna jakiś lepszy program do ściągnięcia tego Marka szybciej niż normalnie ale bez żadnych błędów ?

    1. No najlepszy to FlashGet... , Ar3cK 12/02/03 23:30
      ...ale mozesz jeszcze sprobowac Download Accelerator, albo GetRight...

      It's the Bright One, it's the Right
      One, that's Ar3cK...
      http://thesurrealist.co.uk/slogan

  5. Re: CRC Error , pawel_44 13/02/03 08:54
    Mam ten sam problem.
    Plik mam ściągany bez żadnych "wspomagaczy" z dwóch różnych źródeł i wywala błąd CRC w 3dmark.dat.

    Właśnie ściągam kolejną wersję, cholera mnie już bierze.
    Jak ktoś zna przyczynę to dajcie znać.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL