Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » KHot 10:19
 » cVas 10:17
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22

 Dzisiaj przeczytano
 33288 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z dyskiem- gubi zasilanie ? - tak mi sie zdaje :/ , PaszkfiL 13/02/03 00:29
akcja tego typu .. komputerek pracuje sobie na okraglo a ostatnio jakies dziwne zwichy sie pojawily ... BLUE-->reset-->brak dysku w biosie-->wyjac/wlozyc zasilanie-->nacisnac power--> DZIALA ? o so choooozi ? wczesniej nie mialem takich akcji :(

sprzet:

D 750 na ecs
256 ram
gf 2 mx
hdd 17 Gb
zasilacz 230W :( (niestety nie stac mnie na mocniejszy)
Yamaha 4x4x16 SCSI(Holek nadal Ci zalegam kilka browarow) ;)
Lg x52
C-media

o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  1. Prawdopodobnie zasilacz.. , Minus 13/02/03 00:33
    Ja miałem podobny problem i w moim przypadku był to zasilacz wprawdzie nie chodziło o dysk ale to może być to... lub elektronika dysku (na 20 % bo już przestałby chodzić)..

  2. kilka browarow... , Holek 13/02/03 00:45
    ja za ta nagrywarke dalem 2000!!!

    teraz sobie policz:)

    "...here I am on The Road again..."

    1. kiedy to bylo ;) ... , PaszkfiL 13/02/03 00:49
      ... eksploatacja, rysy, uszkodzenia mechaniczne i te sprawy ... szacuje ja na jakas "Trylogie" o Żubrach ;)

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

      1. w koncu... , Holek 13/02/03 01:12
        przemowiles rozsadnie...

        tylko te Zubry maja byc pelen wypas, minimum 1 liter jeden Zuber:)

        i wtedy to przemysle...:)

        "...here I am on The Road again..."

        1. jesuuuu 3 litry na doch ? , PaszkfiL 13/02/03 01:21
          to moze o Chopenie poczytamy ? :)))))))))))))))))))))))

          o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

          1. eh.. , Holek 13/02/03 01:29
            no pisze sie Chopinie, albo Szopenie:)


            secundo - mnie tam nie robi problemu litr, dwa czy trzy... ja mialem trening:)

            problemem jest nie co... nie gdzie... tylko KIEDY?

            a tak w ogole to przepraszam za prywate i ide spac:)

            "...here I am on The Road again..."

            1. no wlasnie reszte ustalimy sobie na privie ... , PaszkfiL 13/02/03 01:34
              A reszte Boardowiczow prosze o jakies sugestie ...

              o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

          2. Zuber? 3 Zubry? , Holyboy 13/02/03 02:16
            prosze jaki zdrowy czlowiek - wode mineralna popija...

            Strength is irrelevant.
            Resistance is futile.
            We wish to improve ourselves.

        2. pamietaj jedno dla mnie :) , Thadeus 13/02/03 17:23
          :)))

          ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL