Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » KHot 10:19
 » cVas 10:17
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22

 Dzisiaj przeczytano
 33360 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czym odzyskac utracone partycje? , Grza 13/02/03 08:18
Nowy dysk (BV 80) podzielony PM7, wszystko ok... install XP iii.......? jest tylko 1 partycja (ok 32GB) gdzie reszta?! przekladam zworki, wracam na stary hdd z podpietym nowym na sleva (wczesniej dzialal nawet skopiowalem tam rozne WAZNE rzeczy) i widze ze jest tylko 1 \"partycja\" o pojemnosci 0,00 \"Dysk nie jest sformatowany czy chcesz go...\"
Teraz teoria - instalator xp \"wpierdzielil\" partycje (?!)
Czy jest jakis sposob na odzyskanie danych?

  1. Instalator XP nic takiego nie robi!!! , exmac 13/02/03 08:27
    To TY sam wypierdzieliłeś partycje, albo przekonwertowałeś je na NTFS.

    Jeżeli pamiętasz (DOKŁADNIE) jakie miałeś partycje, to możesz diskeditorem je zapisać ręcznie.

    Lepsza rada: sprawdź w menedżerze dysków: moze XP uznał pozostałe partycje za "obce" i musisz je zaimportować.

  2. PM to naprawdę magiczne narzędzie ;) , Master/Pentium 13/02/03 10:23
    po jego kombinacjach Winda (XP ale raz widziałem to z 98) gubia się i kasują partycję. Spróbuj Easy Recovery. A na następny raz nie używaj PM.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

  3. Easy Recovery , Grza 13/02/03 13:07
    Zassalem triala ze strony producenta ale wyskakuje blad przy instalacji :(
    Za jakis czas zdobede discdoktora i posiluje sie z nim.
    Jest jeszcze jakis sposob na odzyskanie cennych GB? :)

    1. ogółem pamiętaj o tym żeby żadne... , Master/Pentium 13/02/03 15:29
      z użytych narzędzi nic nie pisało po dysku. Kolejne zapisy zmniejszą szanse na odzysk i to raczej wysoko.

      Nie ma tego złego , co by się w gorsze
      obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
      włącz komputer :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL