Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » DJopek 13:36
 » Visar 13:35
 » rooter666 13:33
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » cVas 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Artaa 12:15
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 42579 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

szukam sklepów we Wrocławiu z wentylatorami swiecacymi itp , zabon 13/02/03 20:34
szukam sklepów we Wrocławiu ze zeczami jak na 4 max albo pccooler jakies katody wentyle swiecace grile,itp prosze o adresy albo www dziekuje za pomoc dziekuje pozdrwoenia

zabon

  1. prosze , Zryty_Berecik 13/02/03 21:25
    www.pc-tuning.pl

    ale nie maja sklepu fizycznie
    prowadzą tylko sprzedać online :))))
    wqrzyli mnie na maxa bo spisałem adrez z tej ich strony i polazłem tam a tam zonk ni ma pc-tuning pod tym adresem
    wysyłam meila a gosciu mnie przeprasza ale nie maja sklepu tylko prowadza sprzedaz przez net ;)))) no to qwa mogliby na pisac ze nie maja sklepu tylko online!!!
    zmarnowalem pieniadze na bilety..... wylazłem wczesniej z pracy wtedy i jeszczezmarzłem !!!! WRRRR :)

    1. jeszcze , Zryty_Berecik 13/02/03 21:31
      http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=16100

      ten koles jest z wrocławia i kupowałem u niego kable okrągłe Cooler Mastera ;) jest ok i m pare rzeczy do tuningu kompa....

      1. przez alegro kupowales czy na gieldzie tez sprzedaje? , Thadeus 13/02/03 21:50
        ***===***

        ...

  2. na gg , Zryty_Berecik 13/02/03 21:53
    go dorwałem ( nr jego GG 366748 - imie Darek )
    i podał mi adres więc pojechałem :))) jeszcze
    brałem okragle kable do FDD i HDD i jeszcze stargowałem chyba 4zł :))) akurat nadobre pifko :)

    1. to do thadeusa , Zryty_Berecik 13/02/03 21:53
      :) mialo byc

      1. ja takze mam zeza :) , Thadeus 13/02/03 21:58
        wlasnie lookam bo wdze z ma sklpik internetowy i widze ze na muchoborze maja siedzibe, mozna by tam sie rozejzec szczegolnie za kabelkami i wiatrakami :)

        ...

  3. bercik:) , zabon 13/02/03 21:57
    piknij mi na gg prosze:) widze ze spoko gosc jestes ;:) 918029 albo podaj mi swoj ja pikne:)

    zabon

    1. heh , Zryty_Berecik 13/02/03 22:06
      :) dzieki :P
      Ty z wrocławia jesteś?

    2. coś Ty on wcale spoko nie jest :) , McKania 14/02/03 14:15
      pozdr dla obu :)

      config: skóra, fura i coreDuo ;)

  4. tak:) , zabon 13/02/03 22:07
    bercik piknij prosze:)

    zabon

  5. thadeus jak mozesz , zabon 13/02/03 22:08
    TEZ PIKNIJ :) PLOSE <ROTFL> POZROWIANIA 1918029


    czekam ;)

    zabon

    1. chyba , Zryty_Berecik 13/02/03 22:16
      trzeba bedzie kolego Cię zabrać na spocik :))))
      i nawet nie mow ze nie lubisz piwa !!! :))))))))

      1. poknij na gg , zabon 13/02/03 22:18
        kce pogadać :) !! czekam i czekam ;( prose

        zabon

  6. hehe , rulz 15/02/03 11:12
    on za młody jest,trzeba mieć jeszcze 18 lat :)))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL