Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 14:59
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » Liu CAs 14:55
 » cVas 14:52
 » Artaa 14:46
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09

 Dzisiaj przeczytano
 46392 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy ktos ma XPOWER Kyro 2? , FeeLeeP 14/02/03 12:14
Mam nastepujacy problem - karta X-POWER Kyro 2 z TVOUT (svideo) - podlaczam
to przez kabel svideo - svideo + przejsciowka na EURO do TV. Obraz jest
niestety bardzo kiepskiej jakosci - nie tyle rozmyty co przy czcionkach (a
raczej przy kontrascie kolorow bialy-czarny) wystepuja duze zakocenia
obrazu - pojawia sie taka czerwona mrugajaca otoczka (mam nadzieje, ze
dobrze wytlumaczylem). Czy to jest problem slabego wyjscia TV z karty, czy
moze problem przewodu, czy telewizora (TV ma z 4 lata - SONY).

Pozdrawiam
FeeLeeP

  1. odpowiedziałem na grupie , irbar 14/02/03 12:30
    . . .

    [Admin: Skasowano]

  2. przeczytałem , FeeLeeP 14/02/03 12:42
    ale...
    kabel 1.5 metra około... wiec myslisz, z to moze byc wina przejsciowki? ale czy to, ze mam normalny kolor to oznacza, ze moj TV obsluguje svideo? Sprobuje jakos to wykombinowac, zeby podlaczyc bezposrednio do euro i zobacze wtedy

    Pozdrawiam
    FeeLeeP

    1. wiesz, to jest tak , irbar 14/02/03 13:18
      jak karta ma b.słabe wyjście TV, to nawet 1,5 m to dla niej za dużo. Każda dodatkowa złączka to bardzo duży spadek poziomu sygnału. Gdzieś ostatnio czytałem jak podłączyć S do wtyku Euro. Zrób sobie samemu kabelek (UNIKAJ TYCH ZE SKLEPU ZA 5-10PLN!!!). Potrzebne Ci będą 2 m dobrego kabla, 1x wtyk S, 1x wtyk EURO. Całość około 20 PLN.

      [Admin: Skasowano]

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL