Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 14:59
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » Liu CAs 14:55
 » cVas 14:52
 » Artaa 14:46
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09

 Dzisiaj przeczytano
 46386 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

Windows XP Profesional , ziułek 14/02/03 12:52
Witam !!!
Wiem że to lamerskie pytanie ale potrzebuje serial number do windows XP profesional na już a nie mam pod ręk±

  1. ja też nie mam pod ręk±... , petropanko 14/02/03 12:55
    bo mi całkiem opadły.
    Hm.. Był dzi¶ RAR, 3DMark, teraz to...

    -petropanko-

  2. 17 miesięcy konto? , PrzeM 14/02/03 13:09
    priv, GG, mail, SMS.
    Jako¶ się utarło że nie podajemy tu wszystkiego na dłoni.
    FAQ może od¶wież...

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

  3. Ja nie mam pojecia , palioza 14/02/03 13:13
    jak mozna pytac o tak oczywista rzecz, tego jest w necie MULTUM! Na boardzie kiedys bylo chyba z 20 takich numerkow.
    No szlag czlowieka moze trafic, minimum podstawowych informacji na temat wyszukiwarek internetowych zalatwia sprawe! Znacznie wiecej czasu zajelo mi napisanie tego (mimo, ze pisze b. szybko) niz znalezienie 2 oknie tego co szukasz.

    Uczyń co¶ idiotoodpornym, a kto¶
    stworzy lepsz± wersję idioty.

  4. Windows... , ziułek 14/02/03 13:16
    Mój mail Jak by kto¶ był tak miły to niech wrzuci

  5. Jest na opakowaniu z Windowsa albo na nalepce na komputerze. , Bart 14/02/03 15:21
    Skoro go tam nie ma to znaczy, że to nielegalny windows i nie należy go instalować - proste :)

  6. Zadzwoń do servisu. , eques 14/02/03 15:59
    Ja zadzwoniłem do microsoftu poland i powiedziałem, że nie dostałem numerka. Powiedzieli, że powinien być w opakowaniu z płyt± i że powinienem go nakleić na komputer. I żeczywi¶cie była tam. :) Może tobie też pomog±?

    Gdy wszyscy wiedz±, że zrobić się
    Tego nie da, przyjdzie ten, który o
    tym niewie i On To zrobi.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL