Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 14:59
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » Liu CAs 14:55
 » cVas 14:52
 » Artaa 14:46
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09

 Dzisiaj przeczytano
 46428 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jakie macie ustawienia kolorow na monitorze ?? , PaszkfiL 14/02/03 14:35
chodzi mi o wartosci kolor red i blue bo green mam jako fix ... moj tato bawil si emonitorem i mi wszystko rozregulowal i teraz nie umiem znalezc optymalnego rozwiazania dla moich oczu ... zadne ustawienie mi nieodpowiada :( pomocy

o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  1. ja mam RGB kazde , Kenny 14/02/03 14:56
    na 80% (po rowno) co daje ciut rozjasniony obraz w stosunku do default (i lepszy efekt niz podkrecanie brightness, przy ktorej ciemne barwy np tło TPC robią sie zbyt szarawe, jak po praniu).
    No ale jak nie dasz rady zmienic green to jakos bedziesz musial pokombinowac.

    .:Pozdrowienia:.

    1. jest lepiej :) , PaszkfiL 14/02/03 15:01
      ale Brightnes i constrast i tak musze miec na max w monitorzae zeby kolory dobre wygladaly ... dzieki wielkie :)

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  2. hmm , akustyk 14/02/03 14:57
    ja mam user-defined: 87/84/89. ale prawdopodobnie nie jest to poprawne ustawienie, bo na skalibrowanym monitorze u znajomego mialem wrazenie zbytniego zarozowienia. dlatego pewnie moj konfig trzeba dopalic czewienia i lekko blekitem

    http://akustyk.magma-net.pl

  3. ja mam temperaturę barwową 9300 , Świstak 14/02/03 17:07
    74/70/66 ale kiedyś mi sie lepiej siedziało przy 6500 82/71/55. Myślę jednak, ze to Ci sie nie przyda zbytnio, bo na każdym monitorze ustawianie barw chodzi ciut inaczej.

    1. mowisz 9300 , Portal 14/02/03 19:37
      to nie dlugo znajdzie sie monitor w servisie bo zaczna kolory wyblakac - chociaz jak jeszcze dlugo jest na gwaracji to mozna spokojnie ustawiac 9300

  4. A ja ma takie na Philipsie 107B10... , fatal 14/02/03 19:58
    Temp. 9300 K

    Red - 61
    Green - 45
    Blue - 50
    i odświerzanie 85 Hz w 1024x768 (gamma kolorów 16bit).

    Tylko jakośc wyświetalnego obrazu zależy od jakości elektroniki monitora i kineskopu.

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

  5. ja mam , Carmamir 14/02/03 22:04
    blue 58
    green 63
    red 65 i jest spox

    No to się wkopałem...

  6. dzieki za wszystkie sugestie ... , PaszkfiL 14/02/03 22:16
    ... jest lepeij a nawet very dobrze .. :)

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  7. chyba byłem ślepy , obes 15/02/03 21:05
    przez parę tygodni jechałem na 6500K(młoda monitorem się bawiła), teraz mam 10000K 1280x1024 85Hz chyba mnie poniosło. Sprawdze wasze sugestie ale uprzedzam że nie zamierzam z waszymi propozycjami sie liczyć:))))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL