Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 17:47
 » acd 17:46
 » Sherif 17:43
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » KHot 17:31
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29

 Dzisiaj przeczytano
 55498 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

patch do ureala 1 - problemik , Sznaps 15/02/03 11:18
ściągnąłem już kilka z kilku źródeł (224 lub 226 ) i ZA KAŻDYM RAZEM przy rozpakowywaniu self extractorem mówi mi że jest uszkodzone archiwum. Mam takiego niefarta czy cóś?? wszystko inne się rozpakowywuje jak najbardzie3j ok.Pozdrawiam.

Every one of us has heard the
call !!! !!! !!!

  1. a uzywasz , ViS 15/02/03 11:29
    jakiegos getrighta albo cos w tym stylu?
    w momencie jak dzielisz na czesci to takie pliki moga sie psuc
    a jesli nie dzielisz to nie mam pojecia.. chociaz sproboj sciagnac samym tylko windowsowym "zapisz jako" - mi sie kiedys psuly sterowniki ze strony nvidii, i dopiero jak sciagnalem przez zapisz jako to dzialaly

    ps. sciagaj 226 to najnowszy i ostatni pacz

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. no wlasnie , Sznaps 15/02/03 11:38
      z zadnego programiku typu getrighta nie korzystam.

      Every one of us has heard the
      call !!! !!! !!!

  2. ok spachowałem ale jak nakładam OpenGlDrv2.1.0.6 , Sznaps 15/02/03 11:57
    tzn wklejam te pliki do katalogu system to się kaszani wszyściutko

    Every one of us has heard the
    call !!! !!! !!!

    1. Poczytaj manuala. , sebtar 15/02/03 12:06
      Do patcha 2.26 przegrywa się tylko plik z OpenGLem, wszystkie pliki zaś wgrywa się tylko do wersji Unreal Gold. No i plik Unreal.ini trzeba najpierw skasować, a potem zmienić zgodnie ze wskazowkami autora.

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

      1. dokładnie , bor@s 15/02/03 12:18
        może tylko sprecyzuję. Miałem jakąś starą wersję unreala. Spatchowałem go do wersji 226 oryginalnym patchem. Pięknie działało mi D3D a opengl powodował wyjście do systemu. Próba przegrania wszystkich plików z patcha opengl powodowała komunikaty o błędach. Ale jeżeli tylko przegrywam plik OpenGLDrv.dll i modyfikuję Unreal.ini zgodnie z zaleceniami w pliku Install.txt to opengl działa bardzo dobrze i mam nawet wrażenie, że szybciej jak d3d.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL