Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 17:47
 » acd 17:46
 » Sherif 17:43
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » KHot 17:31
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29

 Dzisiaj przeczytano
 56377 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[help needed] Kodeki się powaliły - pixelowate filmy , Auror 15/02/03 18:41
tylko mnie nie zFAQajcie.
Chce sobie obejrzeć TTT, włączam i patrze że działać to to niby działa, ale jakoś wolniej niż powinno + obraz jest ciemniejszy i rozpikselowany ! :(
przeinstalowałem kodeki ( a raczej wgrałem jeszcze raz ) :
DivXPack_5_02-008.exe oraz DShowPack.exe ale nic to nie dało :(((
To samo ciągle jest ;( Dla pewności sprawdziłem inne filmy, bo pomyślałem że to nie wina kodeków, tylko może ten lotr źle nagrany - ale wszystkie filmy też się nagle stały brzydsze.

Pamiętam że jak wszystko chodziło dobrze to takie akcje też były - tylko trwały od 1-3 sekund. Tzn. jak włączałem film to przez pierwsze sekundy był brzydki i dopiero po chwili jakby "załapywał" kodeka.

Już nie wiem co robić - chciałem sobie do 21 obejrzeć lotra, żeby jeszcze na noc poczytać potop do szkoły :), a tutaj takie dziwne akcje się dzieją :(
PS. Oczywiście nic nie kombinowałem z kodekami, ani z żadnymi plikami systemowymi - Samo się zrobiło :)))))
Już pisałem jakie wgrane mam kodeki, dodam jeszcze że OS to Win98.

portnicki.com
+++++++++++++
portnicki@gmail.com

  1. sprawdz czy , Kane 15/02/03 18:44
    masz ustawiony 32 bit kolor. Bo przy 16 bit filmy potrafia paskudnie wygladac. Jak to nie to to odinstaluj wszystkie kodeki, restart zainstaluj ponownie.

    Pozdro Kane

    1. tiaaaa , Auror 15/02/03 18:48
      jak zwykle Droga Boardowa Brać rację :)
      właśnie sobie przypomniałem jak przeczytałem Twoją odp. że żeby uruchomić 3d Marka '01 SE musiałem zmienić pulpit z 32 na 16.
      Już wszystko ok - dzięki za szybką interwencję Kane.
      Ide po raz 2-gi oglądać lotra :)
      thx i pa

      portnicki.com
      +++++++++++++
      portnicki@gmail.com

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL