Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 21:07
 » P@blo 20:56
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21

 Dzisiaj przeczytano
 63150 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Emultaor PS2 , gelo_5 16/02/03 14:12
Witajcie.Czy może mi ktoś podpowiedzieć jak z komputera zrobić emulator? Szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia o co chodzi, ale syn się uparł,że chce pograć w gry PS2 /ma płyty/, a ja nie wiem o co chodzi? Czy jest to możliwe?

  1. jest ale jeszcze nie ma emulatora ps2 , _DL_ 16/02/03 14:24
    przynajmniej takiego ktory dzialal by chodzby marnie... jest za to kilka bardzo porzadnych jesli chodzi o ps mozna tez pograc na n64, dreamcast jeszcze tez nie jest skonczony :)

  2. hmmm , gelo_5 16/02/03 14:33
    To jak zrobić z komputera coś co będzie przypominało konsolę?

  3. emulatorow jest full , Demo 16/02/03 14:34
    tyle tylko ze na razie nie ma nic emulujacego ps2 co by dzialalo sprawnie ( jak powiedzial moj przedmowca ). Poza tym, jak juz wyjdzie emulator PS2 to pewnie bedzie potrzebowal poteznego sprzetu. Mozna za to spokojnie pograc w gry z ps1, i niemal wszystkie hiciory z salonow gier ( pomijajac najnowsze maszyny ).

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

  4. fakt nawet gdyby byl jakis emulator ps2 , chris_gd 16/02/03 14:41
    to watpie ze ktos ma kompa w domu zdolnego pociagnac gre na przyzwoitym poziomie fps (czytaj 30/40)

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. nie pszesadzajmy , _DL_ 16/02/03 15:00
      nie jest tak zle.... chodzby powiedzmy u II jest bardziej zlorzony niz wiekszosc gier z ps2... wieksza zlorzonosc tekstur, wyzsze ich rozdzielczosci, i wieksza rozdzelczosc renderowanych scen...

      wielokrotnie bylo to juz powatazane ale powiem jeszcze raz... konsole maja ta przewage ze renderowany obraz ma zadziwiajaco niska rozdzielczosc (rzadko przekraczajaca 640x480) a wlasnie przez to oferuja tak duze mozliwosci renderowania zlorzonych scen

  5. no tak , gelo_5 16/02/03 15:29
    ale ja chyba mam potężnego kompa.Athlon 2700+ , Chinatech 7NJS Zenith /Dual DDR/ i czekam na pamięci Corsair 1024MB z serii LL.Czy teraz jest coś w co można zagrać? Nie ja oczywiście tylko syn?Wiem ,że jestem laikiem , jesłi chodzi o gry, ale może poradzicie mi jakąć super na PC?Syn mnie męczy ,żebym kupił PS2, a ja wolę kupić 1GB DDR.

    1. Nigdy komputer , Dayne 16/02/03 16:21
      nie zastąpi konsoli, a jeśli nawet można emulować gry konsolowe to jak znam życie zawsze są z tym związane mniejsze lub większe problemu. Skoro masz takiego "wypasionego" kompa, kup synowi po prostu ps2 i po kłopocie. Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam!

      -= Quot capita tot sensus =-

  6. ludzie gta3 to konwercha żywcem z ps2 , john565 16/02/03 17:14
    w pliku języka możemy znaleźć między innymi "don'remove memory card from slot 1" itp itd :)

    f*ck

    1. i przez to chodzi tak badziwnie , Konix 17/02/03 14:19
      sie muli i slimaczy

      ---=== JEC MIUT ===---
      Tu żondzi xiondz

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL