Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 20:56
 » Venom79 20:48
 » cVas 20:42
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21

 Dzisiaj przeczytano
 62787 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Delphi :) uno problema , RaPToRR 16/02/03 14:56
Jako że jest nudna niedziela, nie mam co robić bo przeszedłem unreala 2 ;] Postanowiłem se napisać progza :F FileMaker 2003 :DDDDD normalnie mój wynalazek tworzy pliki o dowolnej nazwie i rozmiarze sese. Potem będę wciskał kit że mam koope filmów na dysku ;P. Wszystko działa jak należy udało mi się stworzyć plik nawet 9GB i tu pojawia się ograniczenie wielkości Integera :)
Do rzeczy:
Mam pętelke for I:=0 to blablabal do blaBLABLA ;]
Ale jak I zmienie z Integer na Int64 to mi to już nie działa...
Możliwe jest w pętli zastosowanie typu Int64? Bo jak nie, to będę to obchodził na około...

PS. Plik 9GB tworzy 3 minuty - chyba szybko nie? :)

http://www.krzysztofwasko.pl

  1. poprawka , RaPToRR 16/02/03 15:05
    2GB tworzy 3.min ;]]]

    http://www.krzysztofwasko.pl

  2. a moze kto wie czy jest/jak zrobic , atay 16/02/03 15:11
    program, który stworzy plik o dowolnym rozmiarze, ale który fizycznie by nie istniał, tylko w TOC-u byłby zapisany. Taki kit przez DC przechodzi ponoc, ale jak to zrobic - nie wiem :)
    Dodam tylko ze moge udost 8 GB bo na wiecej nie starcza mi miejsca na dysku, a 8 GB to troche za malo jak na dobre huby, dlatego pytam.

    _- Atay -_

  3. hmm , bor@s 16/02/03 15:39
    a może spróbuj zrobić mniejsze pliki np. po 5GB i potem je łączyć poleceniem
    copy *.avi nowy_plik.avi

    1. Poprawka , exmac 17/02/03 09:22
      copy /b plik1.avi+plik2.avi

  4. Nie mażna , exmac 17/02/03 09:22
    użyć zmiennej typu Int64 jako loop control variable, ale co ci szkodzi zrobić dwie pętle - jedna w drugiej.

  5. zamień , resmedia 17/02/03 10:25
    pętelke FOR na WHILE, toć przecież nic trudnego, wtedy zmienne mogą być dowolnego typu (no, prawie :))

    A jeśli chodzi o udostępnienie miejsca na dysku: nie znam się na DC, ale jeśli można udostępnić kilka katalogów/partycji/dysków to zainteresuj się komendą SUBST (dos/win9x/pod 2k i xp są odp. programiki) - udostępnisz kilka dysków, każdy po 8GB

    desipere est juris gentium

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL