Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » P@blo 20:56
 » Venom79 20:48
 » cVas 20:42
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21

 Dzisiaj przeczytano
 62725 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Honda Prelude , Dayne 16/02/03 16:16
1992-1996 najlepiej czarny i w bardzo dobrym stanie.
Może znacie jakieś internetowe miejsca ogłoszeń (oprócz www.anonse.com.pl, www.gratka.pl, www.ct.com.pl), albo po prostu wiecie kto lub może wy macie taki model na sprzedaż?

Bardzo poważna oferta.

---
Marcin Nowak

0601-610-400

Pozdrawiam i z góry dzięki!

-= Quot capita tot sensus =-

  1. fajne autko :) , fields 16/02/03 16:47
    fajny samochodzik całkiem, miałem okazje pojezdzic kiedys - i polecam :) a co do ogloszen to przegladam te strony ktore podales :(

    Wojtekk "Fields"
    "...szukaj w ludziach dobra....
    i zabieraj je im..." :)

  2. honda to je to !!! , robert71 16/02/03 17:12
    http://www.hondapl.org/ - to chyba najlepszy serwis o Hondach .Jest tez tam dzial kupie sprzedam.

    *** ********** *** ** ******* *******.

  3. Miałem :(((((((( , McIsland 16/02/03 23:33
    i znowu chce mieććććććć :(((((((((((((, ale nie mogę bo rodzice już są starsi a tam z tyłu miejsca wcale nie ma i nie wygodnie sie wsiada, ale kupuj stary polecam gorąco, bo nigdy tego auta nie zapomnę nawet 2.0 wystarczy ale 2,2 VTEC z 4ws i jesteś królem na szosach, prowadzenie nie porównywalne z innym coupe na płytach podłogowych innych aut np calibra, czy peugeot 406, 3 wachacze z tyłu + stabilizujący i nie będziesz mógł znaleźć granicy przyczepności bo będziesz się bał :)))))))

    GTD ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL