Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 22:36
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » cVas 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18

 Dzisiaj przeczytano
 65387 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z kompem - help , Lians 16/02/03 18:41
Jakis tydzien temu, ni stad ni zowad cos sie stalo z kompem. Samo sie stalo jak to zwykle bywa, nic nie zmienialem, w niczym nie grzebalem. Gdy wylacze komputer mam problemy z ponownym jego uruchomieniem: sprzet sie wlacza, dysk popracuje troche ale monitor caly czas jest na standby. Nie slychac pc speakerka wiec raczej do biosu nie wchodzi tylko stoi w miejscu, zwiecha. Po paru resetach daje sie go uruchomic normalnie, tylko system jest juz uszkodzony (98,XP)i wymaga reinstalacji (nie laduje sie wogole, wyswietla komunikaty o bledach, brakujacych plikach). Co jest grane? Siada plyta glowna?

Komp ma juz ponad dwa latka, pare miesiecy temu wymienialem zasilacz bo sie spalil z niewiadomych przyczyn niszczac HDD i FDD
  1. stawiam na zasilacz , Demo 16/02/03 18:48
    zreszta to duzo latwiej sprawdzic niz plyte :) sprawdz najpierw zasilacz :D

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

  2. ja stawiam , w1lko 16/02/03 18:48
    na zasilacz.... mialem takiego samego kompa i 3 zasilacze pod rzad padly..

  3. pierwszy bylem :D , Demo 16/02/03 18:48
    hehe

    napisalbym swoj config,ale sie nie
    zmiescil:(

    1. nom , w1lko 16/02/03 19:07
      udalo Ci sie :D :))))))))))

  4. Ja też miałem to , JasioWP 16/02/03 19:12
    Ale problem się nie wyjaśnił a komp działa

  5. hmm , bor@s 16/02/03 19:42
    a ja stawiam na Tolka Banana. Mogło paść cokolwiek...
    Kumpel tak miał i była to płyta.

  6. musisz pogrzebać :(( , SKAUT 16/02/03 23:11
    otworzyć paczkę , porozłączać , powyjmować karty , ramy i inne cpu , poluzować lekko śróbki na płycie , podmuchać powietrzem lub odkurzaczem ,poskładać do kupy , kilka dni wł/wył i daj poznać wyniki
    nawet te narne.

    SKAUT

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL