Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Soulburne 22:45
 » Flo 22:43
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » cVas 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » Kenny 20:39

 Dzisiaj przeczytano
 65971 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

C&C GENERALS , WUUJ 16/02/03 19:03
pierwsza plytas się instaluje spoko, instalator prosi o drugą ok,
wkladam i klikam ok , a on nadala PLEASE INSERT DISK 2
??????????????????? mam ta plyte 2 , 100% jest to ona , sa na niej nagrane wszystkie filmy , probowalem recznie wgrac te filmy w katalog ale giera rusza i sie zawiesza....helpppp.>.?

Pomagaj innym i nie mów ze to
niedozwolone,a jak myslisz inaczej
to nie denerwuj się :)

  1. jesli masz obraz... , xmac 16/02/03 19:06
    to zamontuj w daemonie i wlacz emulacje zabezpieczen
    oczywiscie jesli to kopia oryginalu i plytke zgrales z zabezpieczeniami

    dual&mobile power
    XMAC

  2. giera swietna , Druzil 16/02/03 19:10
    Pelne miodzio i super grafa (biorac pod uwage poprzednie czesci)

    1. Faktycznie - świetna... , PKort 16/02/03 22:47
      Nie potrafię tylko zrozumieć, dlaczego zamiast intra mam slideshow i wszystko jakoś tak powoli działa.... AXP1700+, Radek 32MB DDR, 512MB RAM i coś przycina... Jak się odłączę od netu, to jest ździebko lepiej, ale nadal kiepsko...

      Heavy Metal or no metal at all
      whimps and posers - Leave the Hall !!

      1. no to mnie zmartwiłeś.... , Corum 16/02/03 22:53
        ...własnie dzisiaj sobie kupiłem i zaraz będe instalował ale ja mam 350Mhz G4 256ram... to chyba sobie nie pogram:/

        1. Niestety , Poke 16/02/03 22:58
          CC jest nedzne: grafika baardzo wolna jak na to cooferuje i najgorsze to AI - nie zmienone od czasow Red Alerta. Zenada.

          09 sierpien 2008 - penitentiam agite

      2. u mnie... , Star Trek 17/02/03 07:50
        jest dokladnie to samo-przy intrze przycina, i kisi sie dzwiek-w grze jest ok ale miejscami widac zwolnienie(pod XP).Pod 98 nie ma takich problemow-intro idzie plynnie i dzwiek tez jest ok.DLA MNIE TO TROCHE DZIWNE NIE SADZICIE???

    2. nie taka super , xmac 17/02/03 17:37
      w zasadzie, to tylko grafike poprawili, AI tragiczne, olbrzymie wymagania sprzetowe, podczas gry w sieci strasznie sie tnie, brak mozliwosci wymiany technologii...
      gra wyglada ladnie i dzwieki sa swietne (np. dla terrorystow), ale to nie wystarcza, jak dla mnie

      dual&mobile power
      XMAC

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL