Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Flo 22:43
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » cVas 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31

 Dzisiaj przeczytano
 65907 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Williams BMW , Darek 16/02/03 20:50
Jestem fanem tego temu FORMUŁY 1 no i chcialem sobie kupic jakies gadzety zwiazane z tym TEAMem - widzialem kiedys kolesia z ich czapeczka i koszulka... ale glupio mi bylo podejsc i sie spytac...
Moze ktos wie gdzie kupic takie rzeczy??

  1. hmmm , akustyk 16/02/03 20:56
    www.f1-live.com , www.formula1.com , www.bmw.de ??

    ale nie wiem, czy wysylaja do Polski... sam kiedys chcialem kupic T-shirt McLarena i nie dalo sie, bo chcieli platnosci karta kredytowa :(((

    BTW: to moze obstawiamy kolejnosc w pucharze na 2003 ?? ;-)))

    Go Silver Arrows !! ;-)))))))))))))))))

    http://akustyk.magma-net.pl

    1. no tak - ARROWS moze byc namieszac ;) , Darek 16/02/03 21:08
      a tak powaznie to mam nadzieje ze WILLIAMS sie odnajdzie i Montoya bedzie mistrzem bo Szumachera mam dość!!

  2. fajne gadzety .. , pachus 16/02/03 21:07
    ale kupowanie za granica mija sie z celem ..
    1. zaplacimy za to jak cygan za matke..
    2. ja nie lubie biegac puzniej po Urzedach bo paczka byla oclona..

    Szczerze mowiac sprawilbym sobie taka kozacka bluze :(**

  3. McLaren Mercedes :-) , DJopek 16/02/03 21:18
    Nie interesuję się w ogóle Formułą 1 ale nie lubię BMW więc jak dla mnie Mercedes :-)

    Sorry za off-topic :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL