Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » cVas 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18

 Dzisiaj przeczytano
 65694 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

chłodzenie wodne , Birdman 16/02/03 22:06
no to sie chyba zdecydwałem: sam zrobie sobie zestawik; mam zamiar kupić taki sprzęt:
-blok wodny black box ( http://www.miko.lodz.pl/bloki.html
-pompa AquaClear Power Head 402 http://www.akwasklep.pl/...oduct=hagenpompy&ca rt_id=
-nagrzewnica ( tu sie ciągle wacham bo nie wiem co, moze kupie tą od lublina albo od poldka, ale napewno nową)
do tego troche jakichś porządnych węży i zacisków; no i jakiś pojemnik(tylko jaki??)
no i mam jeszcze pytanie: ile litrów wody najlepiej powinno być w obiegu??
czy taka pompka zapewni przyzwoitą wydajność?
i nagrzewnice od jakiego samochodu warto zastosowaćjako chłodnice?

ping?

  1. polecam... , Tummi 16/02/03 22:28
    ...forum na www.moded-kompz.net - tam napewno odpowiedza (pewnie poleca skode 120), tylko, ze ich forum bardzo sie slimaczy ;-((((

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. Nagrzewnica od Skody jest bardzo fajna , zartie 16/02/03 23:42
      kiedyś nawet o niej pisałem
      http://twojepc.pl/...hiwum.php?r=2002&id=29769
      Jak się sprawdza w praktyce nadal nie wiem, bo cały czas szukam zbiornika na wodę, który się zmieści do mojej obudowy :-((( Musi mieć wymiary 20x9x20 cm (dł. x szer. x wys.).

      Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  2. www.tweak.pl , Grolshek 16/02/03 22:37
    O wodzie powiedza wszystko.

    ***** ***!!!

  3. profesjonaliscia sa na : , acd 16/02/03 22:51
    http://siliconvalley.pl/

    >>> We are The BOARD. Resistance
    is futile.<<<

  4. hmmm , Massai 17/02/03 07:52
    tylke że te bloczki miko zbierają niepochlebne recenzje...
    Ja bym polecał bloczki od Mate'a, te z silicon valley
    Nagrzewnica nowa - bez sensu. Albo nagrzewnica ale używana ze szrotu bądź giełdy samochodowej (wtedy wyjdzie ok 20 zeta), albo jeśli nową to chłodniczkę przystosowaną do kompika. Cenowo wyjdzie coś pod dwie stówki, nowa nagrzewnica samochodowa będzie kosztowała tyle samo (od poldolota kosztuje ponad 150 zeta) a nie jeśli kupisz przystosowaną to się nie będziesz musiał biedzić z przykręcanim wiatraków.

    ...Bronchos znaczy Nieujarzmieni...
    Nigdy mnie nie złapiecie ;-))

    1. Od kogo , Normalny 17/02/03 16:43
      zbierają niepochlebne recenzje? Chyba od Reed'a na forum Tweak - on jedzie na wszystkie krajowe produkcje oprócz Mate (ma to sprzedawać).

      "Każdy pojazd w ruchu powinien mieć
      kierującego." Konwencja Wiedeńska

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL