Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Flo 22:43
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » cVas 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31

 Dzisiaj przeczytano
 65912 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Do userów Radeon 9500... Czy przerabialiście i jak ??? , Carmamir 16/02/03 23:27
Do każdego kto ma Radeona 9500, gdzie kupiliście, za ile, przerabialiście je na Radka 9700pro czy nie ? Jak i czym ? Co sądzicie o tych kartach ? Opłaca się zmieniać Radeona 9100 ;) na 9500 (docelowa miałby to być 9700pro) ? Opłaca się kupować za 400-600 zł ???

No to się wkopałem...

  1. Ja kupiłem tutaj.. , Maners 17/02/03 13:53
    http://www.buyxtremegear.com/ za 154$. Niestety już nie mają tego samego modelu co ja kupiłem. Tzn wciąż mają Saphire'a 9500 128MB, ale to już jakaś inna seria niż ta co ja mam. Moja płytka PCB była czerwona i był normalny radiator z wentylatorem (wygląda tak jak oryginał wyrodukowny przez ATI). To co teraz tam jest już ma zieloną płytke i sam radiator (http://www.buyxtremegear.com/9500128mboem.html) i nie wiem czy wciąz da się przerobic.. Ja swoją przerobiłem programowo (RivaTunerem), ale jeśli nawet uda Ci się ta operacja, to i tak masz b małe szanse że wykręcisz ją do poziomu R9700pro (pamięci nie wyrabiają). Mimo wszystko przyrost wydajności jest b duży, ale czy opłaca się przenościć z R8500 to już zależy od tego czy bardzo chcesz grać np w Unreal 2 z włączonym FSAA X4 i Anizo X16 to takie przejście jest konieczne, a jeśli wystarcza Ci granie na Anizo X8 bez FSAA to IMO lepiej poczekać na następną generację. Jak na razie do większości wydanych obecnie gier R8500 zupełnie wystarcza, a kiedy wyjdą gry dużo bardziej wymagające typu Doom 3, to na rynku powinny być dostępne lepsze karty od R9700. Co do ceny, którą podałeś to się opłaca o ile masz pewnośc, że ten model da się przerobić..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL