Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Flo 22:43
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » cVas 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31

 Dzisiaj przeczytano
 65923 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z kompem_pomocy , malyy 16/02/03 23:30
płyta ECS K7VZA po zmianie procka z durona 700 na atlona 1,2 komp nie wstał brak bipa, monitor w spoczynku CISZA-padł zasilacz. Po wymianie na nowy, dysk coś tam sobie usiłuje znależć ,wiatrak się kręci, poza tym nadal nic!!. Pamięci, dysk, grafa ok. Na innej podobnej płycie to samo, nadal cicho i cimno. Stary procek również nie podnosi systemu. Koleś załamany, athlona kupił w sklepie za 60 zł ( nie za tanio), czy to nie on był przyczyną zamieszania?. Jak nie zadziałał to kolo zpowrotem włożył D 700, czy przy okazji nie załatwił i tego. A może jakieś inne typy na usterkę ?. Nie posiadam takiego proca aby zamienić na pewnego sprawnego. Wszelkie domysły mile widziane.

pozdro Andrzej

Pozdrawiam Andrzej

  1. komp nadal nie działa , malyy 17/02/03 08:56
    nikt nie ma pomysłu, jak zidentyfikować uszkodzony element??

    pozdro Andrzej

    Pozdrawiam Andrzej

  2. CIężko tak virtualnie coś powiedzieć... , Umek 17/02/03 09:27
    a jak wyglądało to wstawanie z TB na tej płycie. Działał trochę i nagle przestał? Skąd wiadomo że to zasilacz padł a nie płyta? Byłl jakiś zapach spalenizny czy cóś?

  3. albo zasilacz albo plyta , Venom79 17/02/03 09:30
    niech podlaczy dobry zasilacz ( np. twoj ) i jak nie wstanie to pewnie padla plyta

    Lewy pas to nie kółko różańcowe.

  4. clear coms , glewik 17/02/03 10:15
    jest na tej plycie zworka z takim oznaczeniem.
    a po 2 nowszy bios zapodaj (ostatni to 3.7)
    a po 3 jak jescze raz zadsz pytanie o takim temacie to ci nakopie do dupy bo po ch.. ludzie sie scieraja i pisza FAQ, przypominaja co 5 min. itd. itd.

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

  5. nie odpala bios , malyy 17/02/03 11:05
    brak sygnału dzwiękoweg, monitor martwy. Kręci się wiatrak na procu, świecą kontrolki dysku, powera, zasilacz również działa, poprzedni nic nie opalał.

    Pozdrawiam Andrzej

  6. plyta do... , pipilota 17/02/03 17:50
    wymiany :(

    Zakład Usług Pogrzebowych SLDomus im.
    Leszka Millera

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL