Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » cVas 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18

 Dzisiaj przeczytano
 65620 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Joke o celnikach , irbar 17/02/03 10:28
Zblizaja sie urodziny kolegi celnika - dwaj jego kumple sie zastanawiaja nad prezentem:
- Moze 50-calowego plaskiego Soniaka + kino domowe?
- Eeee, juz ma takich kilka, nawet w kuchni i garazu...
- To moze Merolka S-ke albo Beemke 7!???
- Bez sensu! Jego zona i dzieciaki jezdza takimi juz od dawna!
- No to w takim razie... Wiem! Zostawmy go samego na zmianie w dniu urodzin!
- E Nooooo, qrwa - bez przesady!!!

[Admin: Skasowano]

  1. i jeszcze jeden:) , Iza WGK 17/02/03 10:32
    chyba byl, ale pasuje tematycznie:P

    "Ile czasu potrzebujesz aby za łapówki kupić BMW?"
    Celnik na polsko- niemieckiej granicy odpowiada:
    - Dwa, trzy miesiące.
    Celnik na polsko-czeskiej granicy:
    - No, z pół roku.
    Celnik ze "ściany wschodniej" po dłuższym zastanowieniu:
    - Dwa, trzy lata.
    Komisja zadziwiona:
    - Tak długo?
    Celnik ze "ściany wschodniej":
    - Chłopaki, nie przesadzajcie, BMW to w końcu duża firma...

    How fortunate the man with none ...

    1. 5 postow nizej , siarenka 17/02/03 10:34
      ...

      1. spox, nie zaszkodziP: Kawal mnie po prostu..rozbroil:)) , Iza WGK 17/02/03 10:40
        :) 123

        How fortunate the man with none ...

  2. dobre dobre... szkoda ze juz byly , Yasiu 17/02/03 10:35
    http://twojepc.pl/boardPytanie36245.htm
    http://twojepc.pl/boardPytanie36812.htm

    Yasiu (stupidity it's a virtue)

    1. no tak... , irbar 17/02/03 11:09
      znalazłem ten dzisiejszy... ten drugi jakoś przeoczyłem :))))))

      [Admin: Skasowano]

      1. od tego jest wyszukiwarka żeby nie przeoczyć! , Chrisu 17/02/03 11:18
        wystarczyło wpisać 50-calowego ;))

        /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    2. no szkoda ... , NimnuL-Redakcja 17/02/03 11:18
      ale fajne ;)

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL