Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 00:10
 » metacom 00:07
 » Bonifacyz 23:53
 » JE Jacaw 23:47
 » piszczyk 23:43
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 413 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kierownica do komputera , Portal 17/02/03 11:45
Witam
Jestem w tym temacie nieobeznany wiec wole sie poradzic was. Chcem kupic sobie do komputera kierownice aby mozna bylo pograc w wyscigi ( colin2 itp) , chcem aby zkierownica byly pedaly oraz miala sprzezenie zwrotne
Jaki model i producenta byscie polecili ? oczywiscie zeby nie byla zbyt droga oraz chyba najlepiej zeby podlaczalo sie ja pod USB

  1. http://racing-forum.pulse.pdi.net/ , falcon 17/02/03 11:47
    i wsio na ten temat :)

    http://community.webshots.com/
    user/sokolr_blackfalcon

  2. ja polecam to , w1lko 17/02/03 12:11
    kumpel ma i jest bardzo zadowolony i jest niedroga
    http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=1998

  3. fajna jest , Babek 17/02/03 12:26
    LOGItech WIngman Formula GP z force feedbackiem (jakoś tak) sam mam i jestem zadowolony . Polcema teraz cena jest już niska , pod USB

    1. polecam , m@rioosh 17/02/03 17:02
      wlasnie taka kierownice (choc momo sa pewnie jeszcze lepsze-ale cena x2) 2 lata katuja mi ja w kafejce , dzien w dzien i jeszcze daje rade :) (nigdy sie nie zepsula)

      XP2400+,768DDR, GIGABYTE 7VAXP,
      RADEON 9100/64MB, WDC 60GB,
      CDRW LITEON x48, FLATRON F900P

  4. Moim zdaniem , NimnuL-Redakcja 17/02/03 12:40
    nalzey zwrocic uwage TYLKo i wylacznie na produkty Logitecha .. za niecale 200zl mozesz miec niezla kiere bez FF lub za prawie 300 z FF ... i masz produkt wysokiej klasy i przede wszystkim trwaly .. Unikaj jak ognia produktow MediaTech ... Tracer podobno robi jeszcze nie najgorsze kiery ... ja jednak bym sie skupil na Logim .. sam sie czaje do zakupu, ale kasy brak ;(

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  5. A ja chce Logitech MOMO Racing Force!!! , Yankes 17/02/03 18:16
    ale ta cena ok. 550 mnie studzi... :((((( Co za kraj :((((

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL