Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 00:10
 » metacom 00:07
 » Bonifacyz 23:53
 » JE Jacaw 23:47
 » piszczyk 23:43
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 359 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jak zidentyfikowac oryginal ATI R8500? , LooKAS 17/02/03 13:23
Witam. Dalem do serwisu kupiona za 380zl karte Xelo Radeon8500Le 64MB (250@200 :( ) o beznadziejnej jakosci obrazu... po prostu mydlo, ale padlo sie jej i dostalem Radeona8500 ale innej firmy, nigdzie na niej nie pisze powered by ati, ale built by ati tyz nie ma... taktowana jest 250@250, pamieci to Hynix 3,6 (kreci sie 300@300 - na razie tyle probowalem), bios jest 1.009, ma drugi ramdac (tak mi sie wydaje - widzialem HiSa 8500 Full i kolo gpu nie bylo tego malego ukladu - u mnie on jest...), jakosc obrazu jest suuuuper - na slabym stosunkowo monitorze (hyundai f790d - 1600x1200/75h) pracuje bez problemow w rozdzielczosci 1280x1024/85hz i jest bardzo ostry i wyrazny obraz... (mialem w kompie gf3ti200 pp450 gainwarda i do niego porownuje). Laminat karty jest taki , hmm, jasnozielony... czy jest szansa ze dostalem oryginal oem ?

  1. mozna , ksk 17/02/03 13:48
    na zielonym laminacie musi byc chyba biały napis Ati Inc. Technologies, a w sieci masz parę dokładnych kart oryg. ati zdjęc to porównaj

    AthlonXP 1700@2400 EPOX 8RDA+
    512DDR 40GB CDRWx40 DVDx16
    ATI AIW 9000 PRO Canon A60

    1. no wlasnie , LooKAS 17/02/03 13:52
      wyglada dokladnie tak jak ten : http://twojepc.pl/html/mint_radeon_8500/ati4.jpg
      http://twojepc.pl/html/mint_radeon_8500/ati3.jpg tylko, ze nie ma napisu Ati Inc... wyglada wiec na to, ze trafilem na idealnego klona :)

      1. doradzam zmienić bios , ksk 17/02/03 14:13
        1.009 to jeden z pierwszych biosów i może powodować problemy z niektórymi MOBO

        AthlonXP 1700@2400 EPOX 8RDA+
        512DDR 40GB CDRWx40 DVDx16
        ATI AIW 9000 PRO Canon A60

  2. na www.ati.com , Kenny 17/02/03 13:59
    jest to bardzo dokladnie opisane
    www.ati.com

    .:Pozdrowienia:.

  3. Zajrzyj na , PKort 17/02/03 14:24
    drivers.ati.com (czy jakoś tak). Tam jest osobny rozdział poświęcony rozróżnieniu kart ATi i nieATi.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL