Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 3817 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jakim programem można regulować napięcie agp? , zbiv 17/02/03 19:58
...........

...

  1. jeśli płyta sprzętowo , walczy 17/02/03 20:05
    tego nie obsługuje to żaden program nie pomoże, czyli mówiąc krótko jeśli w biosie nie ma możliwości regulacji to żaden program tego nie zapewni, a jeśli taka możliwość jest to służy do tego dedykowany firmowy soft dostępny w necie- np. w przypadku płyt Gigabyte jest to EasyTune4.

    ...brzydki jak noc ale za to nadrabia
    brakiem inteligencji...
    ...nie mam na nic czasu....

    1. wielkie dzięki , tak jest - easy tune 4 , zbiv 17/02/03 20:07
      .......

      ...

  2. oho..rozpędziłem się - nieobsługuje ga7-zxe via kt133A , zbiv 17/02/03 20:33
    ,czas na zmiane płyty bo stabilizator napięcia nie wyrabia i nowsze karty typu ati 9500pro czy nvidia ti 4 , przy utawieniach domyślnych wywalają się losowo nawet przy zasilaczu 400watt - raz po paru minutach grania , a raz po godzinie. -po zmianie w biose na agp x1 wszytko chodzi już ok , ale unreal 2 tragicznie potrafi zwolić.

    ...

    1. .....zwolnić....... , zbiv 17/02/03 20:36
      ........szczególnie jak się wyjdzie na otwarty teren , to różnica między agp x4 i x1 jest olbrzymia, w 3dmarku już nie 9100-agpx4 8900-agpx1

      ...

      1. jeśli , bor@s 17/02/03 21:39
        faktycznie stabilizatory nie wyrabiają to zmniejsz w Biosie wartość AGP Aperture Size do takiej wartości aby było ok. Mnie to pomogło jak miałem płytę na BX i gf1ddr.

    2. BTW:... , Ar3cK 17/02/03 21:00
      ...jakie napiecie na procka (vcore) daje u Ciebie ta plyta?...

      It's the Bright One, it's the Right
      One, that's Ar3cK...
      http://thesurrealist.co.uk/slogan

  3. w biosie pokazuje 1.83v , zbiv 17/02/03 21:20
    ...........

    ...

    1. gainwardy ti 4 4200 ogólnie mają problem z via kt133 , zbiv 17/02/03 21:23
      , pojawiają się krzaczki i trzeba wył. i wł komp. - wszytkie problemy znikają po przełączeniu z agpx4 na x1.

      ...

    2. Aha, ok... , Ar3cK 17/02/03 21:23
      ...a masz moze pod reka jakiegos EasyTune'a ?... bo u mnie w BIOSie tyz 1.83, a w ET 1.76...

      It's the Bright One, it's the Right
      One, that's Ar3cK...
      http://thesurrealist.co.uk/slogan

      1. zciągnąłem ET VI , ale nie widzi tej kości i out z hdd. , zbiv 17/02/03 21:25
        ..............

        ...

        1. na 100% po przestawieniu z agpx4 na x2 wszystko chodzi , zbiv 18/02/03 01:42
          od 2 godzin idealnie - niezależnie czy jest ustawiona na 250/513 ,czy też 610/310.

          ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL