Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 01:26
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 4093 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

cd. kłopotu z komputerem , malyy 17/02/03 22:50
pisałem wcześniej że padł zasilacz, również proc Atlon 1,2-jak się okazało. http://twojepc.pl/...874e6ff13b1964b2ca3702731a815 Teraz po zakupie nowego zaczęła się inna bajka, nie można zainstalować żadnego systemu, po wpisanie setup przez krótki moment dysk pomruga i dalej monitor zciemnieje i wszystko stoi. Czy to z cd czy instalka z dysku ten sam efekt, brakuje mi pomysłów, może ktoś wie co dalej?

pozdro Andrzej

Pozdrawiam Andrzej

  1. setupcor , Killero 17/02/03 22:56
    Zobaczy czy instalka ruszy po komendzie setupcor a nie setup.

  2. niestety , malyy 17/02/03 23:21
    nie ruszyła. Mała poprawka jak próbuję z dyskietki to stacja puknie parę razy i nic, partycja sformatowana, z płytki bootowalnej zatrzymuje się też w tym momencie.

    pozdro Andrzej

    Pozdrawiam Andrzej

  3. nie , mirkrup 18/02/03 06:14
    chcę Ciebie martwić - niedawno znajomemu padł zasilacz - a wraz z nim do Krainy Wiecznych Łowów przenieśli się - HDD Seagate'a, CD, modem, flop i płyta główna - ocalał jedynie procek (Celeron 6xx) i pamiątka.

    1. Ciekawe , gicio 18/02/03 06:32
      w ostatnim kompie,którego reanimowałem zgonu zasilacza nie przeżyła właśnie pamiątka - reszta do tej pory śmiga

      Jest dobrze, aczkolwiek nie
      beznadziejnie!

    2. nie ucieszyłeś mnie:( , malyy 18/02/03 06:55
      tzn że została jeszcze tylko płyta, której nie mam na czym sprawdzić, pozostałe elementy sprawdzone i są ok

      Pozdro Andrzej

      Pozdrawiam Andrzej

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL