Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luckyluc 02:49
 » cVas 02:41
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41

 Dzisiaj przeczytano
 7436 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Scanner i XP , Michnik 18/02/03 00:06
Mam scanner Canona FB630P i Win'XP SP1. Niestety nie udaje mi sie go uruchomic pod XPekiem. Nie wiem czego to jest wina bo sterowniki mam pod XP ze strony producenta i skaner powinien działac tym bardziej ze ten sam skaner u kolegi pod XP działa!!! Program do skanowania ze strony canona niby go wykrywa ale jak zaczynam skanowac (preview) wyskakuje błąd OUT OF MEMORY i jakies krzaki typu 0000xeeff000. Dodam ze pamieci mi raczej nie brakuje (512Mb). Nie wiem juz co mam robic bo próbowałem juz czyba wszystkiego: zmiany ustawien biosu dla LPT,przerwań ... POMÓZCIE!!!
Mój konfig: MSI KT3 ULTRA2R , Athlon 2000+, 512MbDDR, SBLIVE!,GForce 3Ti200.

  1. to skaner LPT czy USB? , gicio 18/02/03 06:24
    bo zdecydowanie przyczyna problemu to konflikt sprzętowy

    Jest dobrze, aczkolwiek nie
    beznadziejnie!

    1. Oczywiscie... , Michnik 18/02/03 10:44
      ...LPT. Pewnie masz racje , że sprzętowy ale próbowałem juz zmieniac przerwania i nic...

      1. a nie masz włączonej , gicio 18/02/03 13:24
        opcji dzielenia przerwania przez SB16 i LPT ?
        U mnie na primaxie to było problemem

        Jest dobrze, aczkolwiek nie
        beznadziejnie!

        1. niestety... , Michnik 18/02/03 15:58
          ...ale nie. Próbowałem juz wielu opcji przerwań i nic....

  2. wczoraj akurat przeglądałem jakąs instr. od skanera HP i tam , cobrajas 18/02/03 08:10
    był opisany twój błąd "... memory" . Luknij do instrukcji na krążku... do helpa może na coś cię nakieruje

    1. Zebym... , Michnik 18/02/03 10:57
      ...to ja znalazł jeszcze gdzies tą instrukcje...Chyba ze ze strony producenta sciągne jakiegoś PDFa. Chociaz obawiam sie zee jest to juz dość stary skaner i producent nie opisał zadnych problemów pod XP...

  3. Ma ktoś stery do Primaxa Ultra Scan pod XP :) ? , Mademan 18/02/03 17:17
    Oficjalnie nie wyszły do niego stery pod XP :( i nie moge go używać ale może ktoś ma jakąś wersje nie oficjalną albo sam taki sterownik napisłą :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL