Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luckyluc 02:49
 » cVas 02:41
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41

 Dzisiaj przeczytano
 7520 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

creative 6700 czy moze byc jak w instrukcji ??? , deadly 18/02/03 09:39
http://www.unity.prv.pl/rozne/creative.jpg
chodzi mi o to czy moze byc tak ustawiony centralny glosnik jak jest w instrukcji. no wiecie magnes i kineskop monitora i przebarwienie po jakims czasie. co wy o tym sadzicie.
nic sie nie popsuje za 2 lata.
pzdro

lubię robić nic

  1. Ja tak mam ustawiony , PKort 18/02/03 10:25
    głośnik od DTT3500 i jedynym minusem jest charkot, jak dobiega z włączonego głośnika przy włączonym monitorze - żadnych przebarwień ani zakłóceń nie zaobserwowałem.
    A czy nie masz przypadkiem w swoim zestawie możliwości przymocowania tego głośnika do ściany za monitorem? Bo u mnie jest odpowiednia ramka - jak kupię sobie LCD to tak zrobię.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. no wlasnie nie ma na centralnym zamocowan nie ma , deadly 18/02/03 10:35
      na bocznych sa.
      pzdro

      lubię robić nic

  2. u mnie tak centralny już ponad rok stoi , Świstak 18/02/03 11:23
    i nic złego się nie dzieje. komputerowe głośniki są ekranowane magnetycznie, więc nie ma problemu.

  3. ten głośnik na 100% jest ekranowany , Babek 18/02/03 11:29
    magnetycznie wieć "nie powinno" to nic złego zrobić. tak samo mam ustawiony głośnik centralny w zestawiw kina domowego na telewizorze 29" i juz ponad rok tak stoi i jest spoko. jak jest to firmowe jakies, a jest , to powinno być ok. jakbyś kupił coś kompletnie noname to trzeba by sprawdzić czy w środku jest jakaś blacha miedziana, czy co tam stosują to ja niewiem dokładnie, albo czy nie odbarwia jak przysuniesz bliżej kineskopu, ale tutaj trzeba uważać kolega kilka razy się tak pobawił i cieszył się ze zajebiście się mu kolory się zmieniją i mu tak zostało po jakimś czasie, ae bawił się magnesem :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL