Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 04:20
 » luckyluc 02:49
 » wrrr 00:38

 Dzisiaj przeczytano
 11368 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z kompem.Dysk czy płyta? , Tomaso 18/02/03 20:52
Mam płytę Abit BE7 i dokupiłem teraz dysk Maxtor 80Gb, 8mb cache. Po około tygodniu użytkowania włączam kompa a tu na ekranie nic nie ma choć słyszę że komp się uruchamia, wyłączam go z klawiatury i gaśnie. Potem włączam ponownie i wszystko jest Ok. Przez następne dni co kilkanaście uruchomień to samo- nic na ekranie. Restart i wszystko Ok. Jeden raz wogóle się nie uruchomił, tylko dysk grał jakąś melodyjkę. Odłączyłem taśmy i komp ruszał, po podłączeniu taśm to samo. Po kilku próbach komp uruchomił się normalnie. Sprawdzałem dysk programem od Maxtor i wszystko jest Ok. Wymieniłem zasilacz, nie pomogło. Co to może być????

  1. nie wiem , Mackie Messer 18/02/03 20:56
    co to moze byc ale sproboj nowy biosik na plyte zaladowac. Moze pomoze. Pozdro

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

  2. no o ja zaryzykuje ze to moze byc od pamieci , deadly 18/02/03 21:38
    jw.

    lubię robić nic

  3. dysk lub płyta - nie? , Tomaso 19/02/03 08:50
    Czyli raczej nie jest to uszkodzenie dysku lub płyty?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL