Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 04:20
 » luckyluc 02:49
 » wrrr 00:38

 Dzisiaj przeczytano
 11603 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

WD 800JB - pół roku minęło , agent 18/02/03 21:21
Dzisiaj zaczął strajkować - podczas normalnej pracy dysk zaczął porządnie wyć - tak jakby jakiś cooler miał ze 60dB. Do tej pory pracował bardzo cicho - był ledwo słyszalny. Zdjąłem obudowę - mocno ciepły (ale nie gorący). Wyłączyłem zasilanie. Włączyłem ponownie - znowu wyje. Wczytał się system. Stopniowo przestał wyć i wrócił do w miarę normalnej pracy.

Jak myślicie ? Robić już backup ? Przygotować gwarancje (mam jeszcze 2,5 roku) - iść do serwisu czy zapomnieć ? Bo jak znam życie podłączą go i stwierdzą że dysk pracuje normalnie i dostane go spowrotem - więc chyba nie ma sensu...

I can resist everything except
temptation.

  1. U kolegi 205AA chodził jak piła tarczowa , zartie 18/02/03 21:51
    Dysk miał wtedy kilka miesięcy, trwało to ze 2 - 3 tygodnie, potem wszystko wróciło do normy i do dzisiaj nie ma problemów.
    Ale backup bym zrobił.

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  2. Ja bym zrobił backup , PKort 18/02/03 21:59
    i poszedł do sklepu z reklamacją. Miałem już taki przypadek - WD400JB pracował jak piła tarczowa. Kolesie w sklepie poburczeli, przywróciłem ich do pionu i wymienili na nowy egzemplarz. Poszukaj moich postów "Spaliłem monitor i chyba coś jeszcze" z listopada/grudnia.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL