|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Program do detekcji parametrów karty Tv , Fox 19/02/03 00:43 Jak w temacie czy zna ktoś program wykrywający parametry tunera, i modelu karty ?Powered by Linux and siemens s7
PLCs...
- ee jeszcze dodatkowo zapytam :) , Fox 19/02/03 00:48
zna ktoś jakiś fajny program do oglądania TV pod redhata 8.0 lub mdk 9 ;]?Powered by Linux and siemens s7
PLCs...
- co do drugiego , Mackie Messer 19/02/03 02:34
to kiedys przy tym przysiadlem...ale jakos z mizernymi skutaki..ale ło matko..kiedy to bylo, ale do rzeczy. Jak wiesz jest(byl?) projekt V4L (video 4 linux), cos kiedy chyb a kompilowalem w zwiazku z tym. A programy jak dobrze pamietam to byly:
-Xawtv
-bttv(ten chyb dawal rade)
-wmtv
-kwintv dla kde.
No to tyle. Pozdro. Spac.... ;)
shutdown -h -now .............."Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
F. Nietzsche - aaa , Mackie Messer 19/02/03 02:39
No bo tak...co do pierwszego to po chwili przemyslen, po co Ci te parametry potrzebne? Linuch Ci nie wykrywa ukladu? Win nie dziala? Jak masz Bt878 to luzz, w windzie zapuszczasz borga. W druga lapke borg trykoder(no cholera teb program z pakietu borga skanujacy rejestry...jak on...tvmanio.pl wroc...;-) i robisz co dusza zapragnie. Jak masz cos inego to kisiel w gaciach :( Jak masz ati tuner to projekt nazywa sie GATOS. Pozdro"Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
F. Nietzsche - slicznie , Amorr 19/02/03 08:49
:)....:z natury rzeczy tylko zioło leczy:... - Dzięki :) , Fox 19/02/03 09:56
aver na bt878 pod 2k nie ma sterów dobrze działających ;]
bttv to sterowniki, za cholere nie wiem gdzie jemam sobie wsadzić, xawtv mi sie wywala ze nie ma dev/video1
ustawiam mu, a on nic
eee ja juz mam dosyc grr zaraz czyms cieżkim o ściane cisne. ;]Powered by Linux and siemens s7
PLCs...
- gatos , MARC 19/02/03 13:26
GATOS ni ejest do tunera ATI, tylko do karty ze zintegorwanym tunerem, czyli serii ATI All-In-Wonder, a sama karta telewizyjna ATI chyba nie jest wspierana.- dokladnie tak , Mackie Messer 19/02/03 16:56
chodzilo mi o AIW, swoja droga sa chyba czyste tunery ati. Ale nigdy czegos takiego nie widzialem."Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
F. Nietzsche
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|