 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » cVas 06:01 » hokr 05:17 » PeKa 05:11 » luckyluc 02:49

Dzisiaj przeczytano 17125 postów, wczoraj 69357
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
bor@s - nastepnym razem sie wyloguj , bor@s 19/02/03 11:01 jak korzystasz z kompa na uczelni ;)) jeszcze ktos Ci konto zwinie- ;)) , NimnuL-Redakcja 19/02/03 11:02
;))Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach. - lol :> , no13 19/02/03 11:13
1234Iron Maiden - trzeba uwazac.. byc czujnym , Wedrowiec 19/02/03 11:21
no ale jak widac sa jeszcze uczciwi ludzie... :>"Widziałem podręczniki
Gdzie jest czarno na białym
Że jesteście po**bani" - lol , bor@s 19/02/03 11:22
Który to hakieruje? Pachura czy carbon? Hmmm.... a myślałem, że cookie są tylko w profilach? Jak to jest?- chyba , bor@s 19/02/03 11:23
że w hali to zrobiłeś. Tam nie ma indywidualnych kont...- lool rozdwojenie jazni :) , Thadeus 19/02/03 15:24
:)))... - taaa , bor@s 19/02/03 15:26
schizofrenia brzmi bardziej fachowo :)
sprawa się wyjaśniła... komp z kontem dostępnym publicznie.. no i zgadłem kto to był :D
- Coś jak Golum ;-))) , geordie 19/02/03 16:01
121Podpis nieczytelny - hmm , bor@s 19/02/03 18:41
ta wypowiedź była do Pachury a nie do mnie. To, że jest przy moim wątku to tylko kontynuacja mojej myśli. Jakoś tak :D
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|