 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » cVas 07:41 » Hrabia202 07:30 » kyusi 07:16 » Syzyf 07:00 » AfiP 06:48 » NWN 06:12 » hokr 05:17 » PeKa 05:11

Dzisiaj przeczytano 20334 postów, wczoraj 69357
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
SimCity 4 gra ktoś? , RaPToRR 19/02/03 12:31 Ma ktoś wersję w której działa major tutorial? Niektóre wersje tak mają że gra się wywala co 5min... Ma ktoś na to patcha?http://www.krzysztofwasko.pl - ja czasem , @kjos 19/02/03 13:46
ale mnei sie wywala czasami tylko po 1,5 h grania i to tylko wtedy jak wczesniej nie zapisze---------------------
Nobody's perfect.
Call me Nobody. - a z kąd masz to gre? , RaPToRR 19/02/03 14:24
jakies patche zapodawałeś?http://www.krzysztofwasko.pl - patrz nizej , @kjos 19/02/03 15:00
jak wyzej :D---------------------
Nobody's perfect.
Call me Nobody.
- nie mam patcha , @kjos 19/02/03 15:00
gre mam od qmpla---------------------
Nobody's perfect.
Call me Nobody. |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|