 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » cVas 07:41 » Hrabia202 07:30 » kyusi 07:16 » Syzyf 07:00 » AfiP 06:48 » NWN 06:12 » hokr 05:17 » PeKa 05:11

Dzisiaj przeczytano 20088 postów, wczoraj 69357
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
e- cyfrowe , Robek 19/02/03 12:56 Czy ktoś z szanownych boardowiczów kupował już w sklepie internetowym www.e-cyfrowe.pl. Czekam na opinie o nich.***życie jest jak jajko trzeba je
znieść*** - kupilem w e-cyfrowe , lefty-Piotr 22/02/03 14:03
Niedawno znajomy kupil tam C5050 i bardzo sobie chwalil, podobno mozna sie nawet potargowac.lefty |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|