Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 09:02
 » @GUTEK@ 09:01
 » Kenny 08:56
 » cVas 08:55
 » Hrabia202 08:47
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56
 » Kelso1 07:51
 » kyusi 07:16
 » Syzyf 07:00
 » AfiP 06:48
 » NWN 06:12

 Dzisiaj przeczytano
 23149 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kredyt studencki i studia informatyczne , Ponczo 19/02/03 21:21
możecie napisać mi coś więcej o tym? Wybieram się na studia imformatyczne, jednak mam za mało kasy, kumpel powiedział mi coś o takim kredycie. Poza tym, jaką uczelnie proponujecie?

-=|GG:1668081|=-

  1. kredyt rzecz mila , bwana 19/02/03 21:49
    wszystkiego dowiesz sie z materialow dostepnych np. w banku, ktory posredniczy w redystrybucji tych kredytow. Mnie taki kredyt sie przydal, teraz splacam bez wiekszych problemow.

    co do uczelni - polecam PWR/IZ/ZSI - studia maja taka charakterystyke, ze jesli chcesz, mozesz je przeplywac, a jesli chcesz sie duzo nauczyc - to bedziesz mial po temu mozliwosci, wybor miedzy tymi dwiema skrajnosciami jest dosc rzadki imho.

    "you don't need your smile when I cut
    your throat"

    1. wiec tak , Birdman 19/02/03 22:46
      dostajesz miesięcznie pare zyli; z tego co wiem to potrzebujesz zyranta z odpowiednio duzymi zrobkami; kredyt zaczynasz spłacać chba po roku od zakończenia studiów; i nie ić na uczelnie płatną (czyli prywatną) bo niczego sie tam nie nauczysz oprócz zaiwności że cośumiesz; polecam studia na politechnice gdzie życie da ci pożadnie w kość i pokarze jak kombinować i "lizać tyłki" aby zaliczyć semestr

      ping?

  2. studia , PanTomasz 19/02/03 22:59
    Nie wybieraj się na Uł wydział Fizyki i Infornmatyki, szkoda czasu. Chyba że Ci zależy tylko i wyłącznie na papierze, zdobyc go możesz w miarę łatwo, ale co z tego.... .

    Boże spraw by Mi się chciało, tak
    jak Mi się nie chce.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL