Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 09:02
 » @GUTEK@ 09:01
 » Kenny 08:56
 » cVas 08:55
 » Hrabia202 08:47
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56
 » Kelso1 07:51
 » kyusi 07:16
 » Syzyf 07:00
 » AfiP 06:48
 » NWN 06:12

 Dzisiaj przeczytano
 23123 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Unreal2 i opengl , ksk 20/02/03 06:41
nie mam drivera OpenGL w katalogu system unreala, czy moze ktoś podesłać na priva. Dzieki.

AthlonXP 1700@2400 EPOX 8RDA+
512DDR 40GB CDRWx40 DVDx16
ATI AIW 9000 PRO Canon A60

  1. pytalem o to speera , NimnuL-Redakcja 20/02/03 07:39
    czy da sie odpalic U2 w OGL ....
    odpowiedz :
    "z tego co sie orientuje to orginalna wersja U2 nie ma suportu dla opengl reki sobie nie dam obciac ale przegladajac plik systemowy odpowiedzialny za gre nawet sladu nie ma aby bylo wsparcie dla OpenGL . Moze jest jakis Patche ..."

    pozdrawiam

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  2. QRDE , bajbusek 20/02/03 08:49
    przecie juz tu gdzies pisalem, ze ma TYLKO DIRECT3D... moze ywpuszcza jakis port OPENGL ale watpie...

    1. no to autor posta , Ranx 20/02/03 09:01
      to kolejny troll nie umiejacy czytac...:)

      Ranx - tepiciel trolli nie umiejacych czytac

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    2. napisałeś , ksk 20/02/03 09:36
      "NIE i NIE
      DIRECT3D",
      ja to zrozumiałem żeby nie grać w D3D tylko w opengl bo tak jest lepiej :-)

      AthlonXP 1700@2400 EPOX 8RDA+
      512DDR 40GB CDRWx40 DVDx16
      ATI AIW 9000 PRO Canon A60

      1. tez tak zrozumialem ;)) , NimnuL-Redakcja 20/02/03 10:37
        ;)))

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

      2. qrde autysta ze mnie , bajbusek 21/02/03 12:28
        sorki - mialo brzmiec NIE NIE MOZNA OPENGL tylko DIRECT3D... choc nie mam uwag do Direct3D - wyglada OK - moze wymagania wyzsze ale akurat mi to nie przeszkadza ;)

  3. ja bym zaryzykował... , XTC 20/02/03 09:12
    stwierdzenie że można by spróbować pokombinować...
    swego czasu - nie wiem czy kto jeszcze pamięta ale na engine UT puściłem starego Unreala - oczywiście było kombinowania ale poszło ze wszystkimi bajerami (podmieniałem dane i wpisy konfiguracyjne) - myślę, że podobnie można z U zrobić przy odrobinie uporu... /a może się mylę... who knows - nie spróbujesz to się nie dowiesz/

    Linux

  4. napewno pojawią się patche odnośnie openGL do dwójki... , Mackintosh 20/02/03 10:00
    ...apropos zapodałem te higher textures do unreala 1, BOSKO wygląda:) a o 100 FPS to mogę zapomnieć:) 100 max na moim sprzęcie wydoli:) nieźle nieźle...wszystko na high oczywiście:) pozdrawiam

    " Życie zmusza człowieka do wielu
    czynności dobrowolnych. "

    1. tekstury , ksk 20/02/03 10:08
      wrzuciłes z Unreal2 czy UT2003?

      AthlonXP 1700@2400 EPOX 8RDA+
      512DDR 40GB CDRWx40 DVDx16
      ATI AIW 9000 PRO Canon A60

      1. z unreal tournament z cd 2 oczywiście;) , Mackintosh 20/02/03 10:23
        pozdrawiam...szpernij na www.oldunreal.com już było to wałkowane, ale mi teraz dopiero udało się to zrobić...

        " Życie zmusza człowieka do wielu
        czynności dobrowolnych. "

      2. oczywiście o zwykłego UT chodzi a nie ut 2003... , Mackintosh 20/02/03 10:33
        to by było dopiero...;)...

        " Życie zmusza człowieka do wielu
        czynności dobrowolnych. "

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL