Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 10:31
 » acd 10:31
 » Yatanza 10:28
 » wrrr 10:24
 » Wolf 10:20
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » cVas 10:11
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » KHot 10:02
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21
 » Hrabia202 09:20
 » maddog 09:18

 Dzisiaj przeczytano
 26111 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

czym teraz sciagacie muze ..? , SHARY 20/02/03 10:28
... bo ja kiedys uzywalem kazaa, potem niemialem netu przez 6 miechow, a teraz jakos niewidze tego powera w kazaa

  1. Niestety AG padlo... , Ar3cK 20/02/03 10:31
    ...SS mi jakos nie przypadl do gustu... scaigam KaZaA Lite (lepsza niz normalna KaZaA), bo uwazam ze ona sie jedynie do Mp3jek nadaje (reszta same fake'i)... ewentualnie DC...

    It's the Bright One, it's the Right
    One, that's Ar3cK...
    http://thesurrealist.co.uk/slogan

    1. iMesh :) , PaszkfiL 20/02/03 10:35
      do plikow mp3 :) mam na nim konkretne transfery ..

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

      1. Ano fucktycznie :)... , Ar3cK 20/02/03 10:51
        ...kiedys jeszcze go uzywalem (tylko nie wiem czy nie pomylilo mi sie z WinMX :)), a potem jakos usunalem i zapomnialem... a dobry byl :)...

        It's the Bright One, it's the Right
        One, that's Ar3cK...
        http://thesurrealist.co.uk/slogan

  2. e-mule, slsk , Yasiu 20/02/03 10:41
    czasem ciagne z e-mula (cale albumy w archiwach) a czasem slsk, tyle ze na SDI idzie jak krew z nosa...

    Yasiu (stupidity it's a virtue)

  3. u mnie , Dhoine 20/02/03 10:52
    Edonkey do calych albumow, KazaaLite do pojedynczych sztuk.

  4. soulseek , capri 20/02/03 10:58
    j.w.

    Quidquid latine dictum sit,
    altum videtur

  5. A ja , McSet 20/02/03 11:21
    WinMX do pojedynczych mp3. A do calych albumow to emule. ;)

    --
    what's goin' on fails to concern me

  6. iMesh , Świstak 20/02/03 12:36
    do mp3-jek nejlepszy. niestety u nas w sieci zablokowany :o( i musze kaazą, ale to nie to.

  7. The One and Only , Yog-Sothoth 20/02/03 12:46
    Soulseek!

    wrong fool!

  8. SoulSeek !!! , piszczyk 20/02/03 14:23
    glownie dlatego ze mozna dorwac ludzi z naprawde dobrymi transferami jak i kolekcjonerow wybranych gatunkow muzy :O).
    Pozdro! PI

    takie tam klamoty . . .

  9. A ja uzywam PowerGraba lub BNR2... :-) , BiGoSs 20/02/03 14:58
    ale to do grup binarnych... a to troszke inna bajka... ale czasami ludzie fajne rzeczy wrzucaja, czasami mi sie zdarza przez nocke sciagnac jakies 2-3GB :-) No i oczywiscie na darmowych serwerach malo jest tego, za to na platnych... wsio... muza, gierki, programy... :-) ja place okolo 10$ za 6GB, wg mnie warto

    BiGoSs
    Mac & PC User

    1. jaki serwer platny polecasz , arteqw 20/02/03 18:06
      Z jakiego płatnego serwera korzystasz. Ewentualnie jakie polecasz. Moze jakas strona www

      Pozdrawiam, Artur
      digi-led.pl

  10. mpc , prondek 20/02/03 15:41
    ja ostatio sciagam mpc(to jest dopiero muza nie jakies tam mp3) z dc++

  11. ja czasem , m&m 20/02/03 18:25
    binarki no i dc

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL