Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53
 » Liu CAs 14:50
 » cVas 14:45
 » NimnuL 14:45
 » Kenny 14:44
 » soyo 14:35
 » MARtiuS 14:32
 » kyusi 14:28
 » Paweł27 14:25
 » GULIwer 14:09
 » kemilk 14:00
 » Emios 13:54
 » Artaa 13:52
 » KHot 13:49
 » elliot_pl 13:40
 » Tig3r 13:37
 » myszon 13:29
 » wrrr 13:17

 Dzisiaj przeczytano
 33932 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co zmienic? , TOM3k777 21/02/03 15:02
Moj sprzet:
Celeron 566@800
Abit BX133-RAID
256 sdram pc133
Creative Gefroce 2 MX
SB Live! Value

Zastanawiam sie czy dokupic do tego Radeona 9000 Pro 64 mb Gigabyte'a albo Radeona 9100 Powercolor. 'MocnychKolorow ' jednak troche sie boje ;) Zreszta nie wiem czy jest sens do takiego zlomu wrzucac taka karte?

Oczywiscie mozna powiedziec "sprzedaj stare i kup athlona" tyle ze sprzedaje juz 2 miesiace a bym sobie cos na szybko i bezproblemow wymienil np. zeby C&C generals jakos ladniej chodzilo, doom3 ;D

Slyszalem tez o problemach CS + radeon, a ze gram w CS to... wtf ? :)

www.download.net.pl

  1. do tego zestawu , bajbusek 21/02/03 15:24
    styka 9000 ale jak sie pozbedziesz procka i plyty to 9100 ;)

  2. z CSem problemów nie ma , GULIwer 22/02/03 01:54
    ja mam 8500 Herca, kumpel 9000 Gigabyte. jadziem teraz na 3.1 i CS 1,5 (wcześniej 1,4 i też 0 problemów) własnie skonczyclismy potyczke w LAN 2 wygrane i 1 remis :) i zwykle było nas mniej :)
    Chcociaz jesli grasz tylko w CSa lub inne mniej wymagajace gry to poczekaj wiesz czy 70 czy 140 fps to chyba nie ma znaczenia (ten MX w 1024 pownien tyle wyciagać) a kasa sie przyda wtedy kiedy bedziesz tego potrzebował

    I'm only noise on wires

  3. szczerze? , bartek_mi 23/02/03 01:02
    albo wszystko albo nic - niewiele zyskasz na zakupie grafiki - procek bedzie hamowal.
    masz zrownowazony sprzet - karta warta reszty sprzetu.

    co do radka i cs to tak jak mowi GULIwer nie ma problemow (r9k)

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL