Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » marek_m 19:43
 » Kenny 19:40
 » myszon 19:39
 » cVas 19:34
 » metacom 19:28
 » Rafael_3D 19:27
 » burz 19:19
 » rooter666 19:13
 » Artaa 19:11
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53
 » dugi 18:52
 » Guli 18:52
 » Sherif 18:52
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » resmedia 18:18
 » wrrr 18:17
 » jablo 18:14

 Dzisiaj przeczytano
 42011 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Linux po polsku , Portal 23/02/03 10:42
Witam
Czy oprocz Mandrake inne wersje ( dystrybucje) linuxa sa tez inne wersje linuxa po Polsku ? Jezeli tak to jakie ?

  1. PLD, Aurox... , kicior 23/02/03 10:45
    poza tym każdą można tak dostosować, aby w pełni obsługiwała nasz język.
    W jednych wymaga to tylko więcej zachodu w innych mniej.

    kicior

    1. chodzi mi bardziej , Portal 23/02/03 10:47
      takie wersje ktore podczas instalacji sa po polsku i uzytkowani - tak jak mandrake - myslalem ze moze debiana spolszczyli juz.

  2. ups , Portal 23/02/03 10:45
    ale mi zredagowalo temat :) nie ma to jak kupiuj , wklej :)

  3. RedHat , eques 23/02/03 11:24
    Praktycznie prócz instalacji jest każda wersja po polsku od 7.1. Cały interface jest spolsczony nawet niektóre stronu manual. Najnowszy jest redhat 8.0. Ma on również moim zdaniem większą bazę sterowników niż Mandrake. Ma spolsczone środowiska graficzne Gnome 2.0 oraz KDE 3.0

    Gdy wszyscy wiedzą, że zrobić się
    Tego nie da, przyjdzie ten, który o
    tym niewie i On To zrobi.

  4. hmm , akustyk 23/02/03 11:25
    pl.debian.org

    troche nie rozumiem problemu. jesli masz zamiar uzywac Debiana, to raczej zakladam, ze jestes czlowiekiem rozsadnym, nawyklym do sleczenia w man-ach i HOWTO-sach. a wtedy raczej nie masz wyboru i musisz godzic sie z brakiem polskiego jezyka.

    a jesli chcesz Linuksa dla kogos nietomnego (czyli: prostego w obsludze), jak moznaby wywnioskowac po pytaniu o tlumaczenie, to chyba Debian nie jest dobrym wyborem.

    http://akustyk.magma-net.pl

  5. Wspomniany Mandrake 9.0 (Doplhin), , NimnuL-Redakcja 23/02/03 12:18
    PLD 1.0, Red Hat 8.0 (psyhe :) i częsciowo Slackware jak pisza w CHIPie ;)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  6. PLD rox , blob21 23/02/03 13:05
    123

    relax

    1. true! :D , Holyboy 24/02/03 03:31
      PLD rullz :)

      Strength is irrelevant.
      Resistance is futile.
      We wish to improve ourselves.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL