Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 19:40
 » myszon 19:39
 » cVas 19:34
 » metacom 19:28
 » Rafael_3D 19:27
 » burz 19:19
 » rooter666 19:13
 » Artaa 19:11
 » Doczu 19:01
 » KHot 18:53
 » dugi 18:52
 » Guli 18:52
 » Sherif 18:52
 » gigamiki 18:33
 » abes99 18:27
 » piszczyk 18:24
 » resmedia 18:18
 » wrrr 18:17
 » jablo 18:14
 » leon 18:11

 Dzisiaj przeczytano
 41919 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

The sims RANDKA... Problem..? , Minus 23/02/03 11:53
Zinstalowałem dziewczynie The Sims (zwykłe a nstępnie Sims randke) po czym wgrałem dodatki które ściągnałem z neta i po wgraniu 20 dodatków (skinów) uruchomiłem randeke i przy wybieraniu twarzy z dodatków już w grze i przy oglądaniu nowych w pewnym momencie wyłączają się i wychodzą do Wina.. Na innych cześciach Simsów np Zwierzakach chodzą dobrze.. Co moze być nie tak zwłąszcza że przeinstalowałem system i znowu jest to samo...?? Z góry dzięki

  1. A nie lepiej na randki chodzic na zywo ? :) , NimnuL-Redakcja 23/02/03 12:18
    A na powaznie - kiedys omijalem ta serie gier z daleka, ale chwile gralem sobie u kumpla w toto i calkiem ciekawa gra jest ... taka niestresująca, przyjemna, bawi i cieszy .... gra jaka powinna byc ... a nie jak kurde niektore gry FPP gdzie idąc jestem zestresowany zeby mnie cos nie zabilo, a pozniej jak ide ulica i cos mnie wystraszy to moja pierwsza reakcja to drgnięcie palca wskazującego ... ;) szkoda, ze zycie to nie gra ... moznaby bylo zrobic save i robic tyle rzeczy ;)) hehe ;)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. Ja tam wolę randki na żywo. , sebtar 23/02/03 12:47
      A postrzelać lepiej na kompie - zycie to nie FPP i save nie ma (może to i dobrze...). Powywijać mieczem i przywalić z fireballa też jest fajnie ;)

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

      1. hehe ;)) , NimnuL-Redakcja 23/02/03 15:10
        racja - prawdziwy swiat to jest to - taka grafika i plynnosc odtwarzania obrazu - nie ma tego nigdzie .... tylko save brakkuje ... moze kiedys wyjdzie patch dodatacy ta funkcje do zycia ;))

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL