Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 23:31
 » Doczu 23:29
 » @GUTEK@ 23:22
 » Majster 23:18
 » wrrr 23:17
 » Wedrowiec 23:16
 » metacom 23:10
 » akslow 22:56
 » cVas 22:54
 » Kenny 22:49
 » JE Jacaw 22:32
 » XepeR 22:26
 » abes99 22:23
 » mnih 22:19
 » Wolf 22:02
 » Artaa 21:58
 » Nepomucen 21:55
 » DJopek 21:54
 » Star-Ga-T 21:48
 » Syzyf 21:40

 Dzisiaj przeczytano
 49907 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

mysz A4Tech RFSOP-35A , paw69 24/02/03 18:21
Witam.
Ile czasu po pełnym naładowaniu działa wam ww mysz??
Szukałem dziś informacji na ten temat i jedynie na stronie oficjalnej A4Tech znalazłem informacje, że do 10 dni. Mam wątpliwości czy moja myszka jest w pełni sprawna, działa u mnie tylko ok. 12h. intensywnego używania.

  1. na poczatku dzialala niecale 2 dni , robert71 24/02/03 18:54
    potem 3 a teraz ze 4 ,oczywiscie przy intensywnym uzywaniu ,czyli graniu w dynamiczne gry.Ale zauwazylem pewna rzecz , a mianowicie jak mysz przestaje pracowac i stanie kolkiem to baterie nie sa do konca rozladowane .Mam nadzieje ze to nie bedzie mialo wiekszego znaczenia w dalszym uzykowaniu.

    Jak ladowalem :
    jak myszka przestala dzialac podlaczalem ja na ok 6-8 godzin ,probujac jednak nia nie pracowac mimo zapewnien producenta (ze mozna ladowac i pracowac) i zauwazylem ze okres pracy miedzy ladowaniami systematycznie sie wydluza.

    *** ********** *** ** ******* *******.

  2. no ja pisalem o tym kilka dni temu , Wedrowiec 24/02/03 19:18
    tzn z 2 tygodnie:) bo tez zakupilem tyle ze u mnie ma symbol 35PU - no i starcza na dzien + 2-3h czyli kolo 15-20h w sumie. raz poszla tak z 25h, ale raz tylko kolo 8. z tym ze odpowiedzi na mojego posta byly czesto "starcza na 3 dni, siedze po 5h dziennie" - czyli u mnie to na jeden dzien starcza:( ogolnie to albo sie rzeczywiscie rozkreca, albo trzeba kupic lepsze akumulatorki. ogolnie to moje maja 60mA/14h. BTW pytanko: jaki masz zasieg bo u mnie na oko 120 w porywach do 140 cm:( a niektorzy pisali nawet o 4m.

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

  3. mam taka samą , paw69 24/02/03 19:36
    Mam taką samą i takie same akumulatorki. Zasięg to ok 3-5 m.
    Zastanawiam się właśnie nad kupnem akumulatorów 1,5V.

    1. no to qrcze juz nie czaje.... , Wedrowiec 24/02/03 20:01
      czy to jest podstawa do reklamacji??? jak masz podpieta myche? a czujnik? usb czy ps2? poltora metra zasiegu - wyzej o 1 cm nie podskocze. akumulatorki mam 1,2 V - mozna bez obaw 1,5V pakowac ?

      "Widziałem podręczniki
      Gdzie jest czarno na białym
      Że jesteście po**bani"

      1. usb , paw69 24/02/03 20:27
        Mam podpietą pod usb. Zasięg sprawdziłem empirycznie, 3,5m dalej nie mogę sprawdzić(zabudowa).

  4. A ja tam włożyłem , Kaszpirowski 24/02/03 20:09
    Zwykłe bateryjki i śmigam już 26 dzień bez ładowań,problemów itp.
    Dwa paluszki kosztują coś koło 2 zł ,także te akumulatorki to o kanr rozbić

    |Gigabyte GA7vrxp|LCD150s-Philips|
    |Gigabyte rOdeon 9000Pro|
    |Athlon1700/2400xp|WaterCooling|

    1. a ochrona środowiska ? :) , galu76 24/02/03 22:21
      :-)

      galu76

  5. tydzien , SpiderMAN 24/02/03 22:10
    3-5h dziennie na necie :)
    jak gram to do 3 dni spokojowo trzymaja akumulatory

    Yeah, it's me...

    1. a jaki zasieg??? , Wedrowiec 24/02/03 22:16
      i jakie akumulatorki? i dokladnie ktory model - bo ja juz szalu dostaje - nie po to bezprz. kupilem zeby na kablu od ladowania wisiala codziennie :(

      "Widziałem podręczniki
      Gdzie jest czarno na białym
      Że jesteście po**bani"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL