Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23
 » XepeR 20:21
 » Kenjiro 20:19
 » dugi 20:05
 » GLI 20:01
 » Wedelek 19:55
 » ripek 19:51
 » bmiluch 19:51
 » Dexter 19:40
 » globi-wan 19:38
 » GULIwer 19:34
 » PeKa 19:33
 » ligand17 19:22
 » KHot 19:20

 Dzisiaj przeczytano
 37316 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Poszukuję program do konwersji MPEG ---> DivX , Fl@sh 1/03/03 21:05
Zrzucam z wejścia video na GF i najlepiej jakościowo wychodzi do mpeg2. Problem w tym że np. VirtuaDub nie chce ładować plików zapisanych w tym formacie. Może znacie jakieś coś, co sobie poradzi z tą konwersją?

Sprzedam drewno pod każdą
postacią ;-) GG: 687866

  1. najlepiej jakosciowo... , Tummi 1/03/03 21:16
    ...wyjdzie do huvjuFa - kompresja bezstratna. No i zamiast robic mpeg->divx zrob od razu divx, albo zastosuj kodeki hufyuv ;-)
    Aha - NanDub daje najlpesza jakosc kodujac divxem - inne kodery zrobia Ci z tego maslanke a nie hq ;-)

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. Gdy robię , Fl@sh 1/03/03 21:20
      odrazu do divx to przy niektórych ustawieniach spóźnia mi się dźwięk za obrazem, albo obraz za dźwiękiem. A gdybym robił najpierw do mpeg w najlepszej jakości, to potem mógłbym na spokojnie zrobić 2-pass kodowanie do divx, nie lepiej by było?

      Sprzedam drewno pod każdą
      postacią ;-) GG: 687866

      1. a jaka jakosc wyciagniesz z mpeg , Tummi 2/03/03 00:53
        ...bo nie wydaje mi sie, ze lepsza niz 1pass divx.
        Polecam huvyuva (nigdy nei pamietam, jak to sie pisze) - jesli chcesz najlepsza jakosc - tylko to ;-)

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

        1. link do ( darmowego, bezstratnego ) kodeka huvyuv 2.21 , Venom79 2/03/03 07:43
          http://www.math.berkeley.edu/.../huffyuv-2.1.1.zip
          tylko 15kB

          Lewy pas to nie kółko różańcowe.

        2. Powiem ci, że , Fl@sh 2/03/03 08:14
          jakość jest doskonała - mam rozdzielczość 720x576 pełny kolor i dwa suwaczki: Video Quality - na maksa 1000, Use target data rate (Kbps) też na maksa 10000. Obraz niczym się nie różni od tego bez kompresji, tzn. nie ma żadnej straty jakości. Tylko oszywista sprawa - w holerę zajmuje. Godzina filmu to parę Giga, ale w naprawdę świetnej jakości. Dlatego chciałbym to tylko móc skonwertować do divx'a. Zciągnąłem programik MPEGtoAVI ale też nie przyjmuje tego formatu.

          Sprzedam drewno pod każdą
          postacią ;-) GG: 687866

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL