Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Holyboy 22:15
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05
 » esteban 22:03
 » Magnus 22:00
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45

 Dzisiaj przeczytano
 45128 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Padł mi Epson !!!!! Może ktoś wie co zrobić???? , Michal S 2/03/03 21:45
Własnie padł mi Epson 760 i obawiam sie iz na dobre.

Drukowałem cos gdy sie zatrzymał i od tego czasu jest głuchy jak pień. Powłączeniu do sieci tylko zapalaja sie wszystkie kontrolki i mrygaja. Ruszałem wózkiem, wyciągałem wtyczki resetowłem kompa i nic. ciągle to samo nawet nie drgnie.

Pomocy moze ktos wie co zrobić???

Michal S

ps. Ewentualnie proszę o pomoc w wyborze nowej za ok 250-350zł.

  1. to może używany , ThY 2/03/03 21:50
    epson 850/860 ? tania w utrzymaniu, cholernie szybka (jak na atrament fcoz), nieco duża, ale duże dużo może, wiesz jak to jest :)

  2. Bardzo chetnie , Michal S 2/03/03 22:09
    Tylko gdzie takiego znależć??

    1. hmm , ThY 2/03/03 22:52
      check allegro 4exmpl ( http://www.allegro.pl/show_item.php?item=10994594 ), choc w sumie ja kupilem drukare z anonsów, nieco to bardziej ryzykowne, ale dostałem niezły sprzęt! :)

  3. Proponuję Ci jednak jeszcze powalczyć z tym Epsonem , adje 3/03/03 02:35
    Epson 760 przy bardzo taniej eksploatacji (z 1 czarnego 20 ml daje praktycznie 750 arkuszy A4 i 144 dysz piezo) daje doskonałe wydruki w czerni a do tego jest stosunkowo szybka i cicha. Wiem, że takie przypadki zdarzają się gdy drukarka była podłączona bezpośrednio do sieci, a nie przez listwę. Jest duże prawdopodobieństwo, że złapała śmieci do pamięci. W serwisie za parę złotych powinni Ci w tym pomóc, a może pisze o tym w rozszerzonej instrukcji. Ja kiedyś miałem podobny problem .

    "Nasze namiętności często stają się
    naszym nieszczęściem." (Zygmunt Freud)

    1. p.s. , adje 3/03/03 02:40
      Epson 860 to model 760 z pamiecią 256 kB, natomiast 850 to zupełnie inny, starszy model bez modulowanej kropli 4 pkl (stała 7 pkl) z mniejszą ilością dysz, wolniejsza i głośniejsza.

      "Nasze namiętności często stają się
      naszym nieszczęściem." (Zygmunt Freud)

  4. Postaram się jeszcę powalczyc , Michal S 3/03/03 14:02
    Czyktos wie gdzie jest dobry serwis w warszawie???

    MS

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL