Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 10812 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pamieci - co sadzicie o... , m&m 3/03/03 23:57
Spectek PC2700 256mb, od no name sa drozsze tylko 8zl

  1. konflikt , PitBull_bb 4/03/03 00:14
    nie chcialem zakladac nowego topica wiec pytam sie tu
    czy moze sie cos stac jezeli dokoopie do moich no name 256mb 333 , 256mb 333 kingstona bo slyszalem ze moze albo wogoole nie wspoolpracowac albo wogoole sie zjarac czy to prawda ???

    1. nie powinno sie nic stac... , w1lko 4/03/03 00:24
      123

    2. jak niby miało by się to stać :)) ? , Mademan 4/03/03 16:33
      podaj link jak gdzieś słyszałeś o takim problemie bo jak dla mnie to jeżeli płyta obsługuje dany modół pojedynczo to jak będą razem to nie może być konfliktu no chyba że płyta ma ograniczenia co do ilości pamięci lub ma tryb DualDDR. Tylko obie kostki pamięci będą chodzily z parametrami najsłabszej więc jak masz już no-name to nie opłaca się kupować czegoś lepszego jak mają i tak pracować razem

    3. musisz tylko sprawdzic... , mdn 4/03/03 19:43
      ...zeby nie bylo tak ze jedne pamieci sa jednostronne (Single-banked) a drugie dwustronne(double-banked) chociaz nie wiem czy sa dwustronne DDR-y 333MHz , i czy maja takie same CL ale akurat nie na wszystkich plytach pamieci z roznymi CL beda sie chrzanic

  2. no dobra , m&m 4/03/03 19:55
    ale moze cos na temat :)

  3. Spectec to jedne najlepszych pamięci wśród SDR , Mademan 5/03/03 00:14
    Jako DDR to jeszcze nie spotkałem takich modułów ale co marka to nie no-name a za 8zł to napewno warto

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL