Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 10352 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

gdzie kupic nagrywarke mini discow , rulezDC 4/03/03 09:45
jak w temacie gdzie kupie taka nagryware, zakupilem ostatnio sdo mojego seicento blaupunkta new orleans na mini dyski i musze sobie teraz sprawic nagryware, najlepsza by byla do pc moze ktos wie gdzie takie cacka kupic
pozdrowka

koniec koniec koniec

  1. mini disk , NimnuL-Redakcja 4/03/03 09:53
    zdefiniuj ;) chodzi o plyty CD 8cm ? to zwykla wypalarka CD je spali ...
    jesli chodzi o MD (takie jak dyskietki) to do kompa czegos takiego nie ma - to jest do nagrywania audio - mozna kupic w sklepach ze sprzetem Hi-Fi ...
    polecam SONY .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. i o ile dobrze pamiętam to , ulan 4/03/03 10:13
      MD są cholernie drogie zabawki. Hmm do seicento to trochę droga zabawka (czy aby nie droższa od samego samochodu ;-)))))

      pozdr. ułan vel ulan
      "Uwielbiam zapach napalmu
      o poranku..."

      1. tak ... , NimnuL-Redakcja 4/03/03 10:28
        same plytki - czyste okolo 20zl ... oryginalne nagrane okolo 50zl i wiecej ... nagrywarka MD okolo 1000zl ;(

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

        1. na gieldzie elektronicznej , Zryty_Berecik 4/03/03 10:39
          we wrocławiu najdrozsze czyste CD do minidisca 9zł
          a od 6.50 sie chyba zaczynaja :)))))))))

  2. kup sobie , Zryty_Berecik 4/03/03 10:38
    odtwarzacz osobisty mini disc i nagrywaj z kompa muze na niego
    poźniej bierz do auta i słuchaj ;))
    http://spox.org/~wojtas/strona/audio.htm
    nasamym dole tej strony masz mojego MD......... troche niski model i niemazawiele bajerów ale mi styka :)

  3. dzieki za podpowiedzi , rulezDC 4/03/03 11:32
    a wam powiem ze nawet mnie drogo nie kosztowalo, poprostu pogadalem z wlascicielem szrotu w holandii i mi po dobrych pieniadzach sprzedal, przynajmniej mam pewnosc ze legalny
    a tak na marginesi, mam jedna plytke z muzyczka i jakos niczego sobie
    pozdrawiam

    koniec koniec koniec

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL