Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 10476 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

cichy Herc8500 , ksk 4/03/03 10:04
czy ktoś próbował wyłaczyc wentyl na radku i czy chodził ok (oczywiście na ustawieniach standardowych bez oc), nie chciałbym zjarac karty a wentyl ostatnio (zmieniłem wentyl na procku na b.cichy) hałasuje.

AthlonXP 1700@2400 EPOX 8RDA+
512DDR 40GB CDRWx40 DVDx16
ATI AIW 9000 PRO Canon A60

  1. ja probopwalem ;) , NimnuL-Redakcja 4/03/03 10:36
    znaczy sie - sam sie odlaczyl, bo kabelek cos nie stykal i sie odlaczyl , w tym czasie gralem okolo 20 minut w UT2003 a pozniej okolo 2h w WIndowsie - tyle, ze mam zmieniony radiator - wiekszy, miedziany i maly nawiew z innewo wiatraka na karte .. ale chodzilo OK ;)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  2. ksk odrazu jak zmienisz , w1lko 4/03/03 12:42
    wentylator na hercu to go kupuje od ciebie, bo mam problemy z moim hercem i musze miec oryginalne chlodzenie zeby go oddac na gwarancje. A w moim wiatraczku polamaly sie lopatki wentylatora :/ Wiec jak bedziesz zmienial to prosze o kontakt :)

  3. no mi tez ostatnio cos glosniej zaczal chodzic... , L3ad3R 4/03/03 21:49
    tez mam tego radka i na poczatku to tylko cichy szum powietrza byl a teraz to zaczal cos glosniej chodzic :(
    mam go przerobionego na 9100 i niewiem czy jak odlacze wentylator to cos sie nie skaszani po jakims czasie ...
    poza tym radiator na tym radku jest mizerny i jakby byl wiekszy to napewno by chodzil bez wentylatora

    |Athlon 2.0@2.6|Asus A7N8X-X|DDR
    512MHZ|R9800|160GB 8MB|SB
    Audigy2|MX310|

  4. Ja zmienilem na R9500PRO. , Grolshek 5/03/03 13:56
    Wymienilem na 50x50x25 od pentiuma.Obnizylem taktowanie 200core i chodzil w Battlefield1942 no problem.

    ***** ***!!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL