Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 10496 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z komputerem , mounty 4/03/03 15:38
Znajomy kupił niedawno komputer. Po włączeniu kompa po dłuższej chwili nieużywania następuje zwis. Po resecie komputer zaczyna chodzić normalnie. System to Windows 98 , procek Athlon 2000 XP, niestety nie wiem czy jest to ten w 0,13 u. Jeśli ktoś mógłby pomóc to byłbym wdzięczny. Może to przez to, że proc jest w nowej technologii. Może po instalacji Windowsa XP problemy znikną. Czekam na podpowiedzi.

  1. dobrze rozumiem ? , mik 4/03/03 15:55
    >>>Po włączeniu kompa po dłuższej chwili nieużywania następuje zwis<<< znaczy chodzi normalnie i jak sie go zostawi to sie wiesza ?? Pewnie cos z ACPI i ogolnie zarzadzania energia.

  2. dokładnie tak jak mówisz mik , mounty 4/03/03 15:59
    np. gdy koleś włącza kompa rano (wiadomo w nocy nie był używany) to na pocżatek zaliczany jest zwis. Gdy go zresetuje komputer zaczyna chodzić normalnie. Jeśli możesz napisz o tym coś więcej MIK. Co i gdzie trzeba przestawić. Byłbym wdzięczny. Pozdroowka

    1. to w takim , mik 4/03/03 16:21
      razie szansa ze to zasilacz , jak jest "zimny" nie daje rady dac odpowiedniego pradu. Zawiesza sie w jakims konkretnym momencie czy przypadkowo?

      1. zaraz , mounty 4/03/03 16:32
        zawiesza się zaraz po uruchomieniu systemu.

        1. juz w windows ?? , mik 4/03/03 16:54
          to i tak dlugo ciagnie. Ale jak po resecie wszsytko juz ok to dalej obstawiam zasilacz.

  3. A jednak nie przeczytałem dokładnie , mounty 4/03/03 16:00
    Sorki MIK. Trochę inaczej

  4. na pewno , mirkrup 4/03/03 17:34
    płyta główna padnięta.

  5. mialem to samo... , mdn 4/03/03 19:15
    ...probowalem wszystkiego, wymienialem pamieci, proca, dysk, tasmy i nie pomoglo. Wystarczylo ze podlaczylem kompa ( i monitor tez oczywiscie) do gniazdka z uziemieniem ( dla przewrazliwionych: to nazywa sie zerowanie) tzn. gniazdko z bolcem zmostkowanym do minusa i problem zniknal.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL