 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 34606 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Mam problem z XP pro , MatiZ 5/03/03 13:41 Jak wyłączyć klawisze trwałe (tak żeby niegdy się nie wyświetlało że włączyłem klawisze trwałe 5-krotnym naciśnieniem Shift)Meet me after midnight #Farcry - a co , irbar 5/03/03 13:43
w pinbala szpilasz? ;) ja tak miałem jak właśnie sobie pukałem piłeczkę i jak mi się monit pojawił, to pisało tam jak dostać się do ustawień (albo skorzystaj z F1) - teraz juz nie pamiętam, ale jakoś to zwalczyłem :)[Admin: Skasowano] |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|