 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 34589 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Jaką drukareczkę polecacie (coś do 450 zeta)... , Matti 5/03/03 16:35 ...bo myśle o HP 3820. Drukuje mało (50 -100 str/mies). Dobry wybor? Czy moze byscie zmienili.- HP 3820 , mirkrup 5/03/03 17:27
jest najlepszym wyborem :)) - Lexmark , bursta 5/03/03 20:53
Ja osobiście wolę lexmark-a, prosta, szybka, skuteczna obsługa. Ma też obsługę głosową. Warto spróbować coś z modeli od Z-35 w górę. Aha, bardzo łatwo się nabija tusze. Cze.Browarek nalej w pucharek C(_) |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|