Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26

 Dzisiaj przeczytano
 42112 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy to wina sprzetu i co z tym robic? , dawidy 5/03/03 22:30
Problem objawia sie tak, ze co kilka minut (ale w roznych odstepach czasu) nastepuje zgrzyt dzwieku i obraz sie na chwile zatrzymuje. Trwa to ulamek sekundy, ale jest dosyc uciazliwe. Objawia sie bez wzgledu na to, co sie robi na komputerze - podczas grania, sluchania mp3, ogladania divx. Sprawdzalem komputer pod Win98 i XP z roznymi sterownikami do dzwieku (dzwiek zintegrowany) i ciagle to samo.
Dodam jeszcze ze, komp chodzi teraz pod XP i dosyc czesto sie resetuje.

Konfig:
A1600+, ASUS A7A266/550/WA-UAYZ, G2MX, 256SDR, 40GB Baracuda IV, dzwiek zintegrowany, internet przez LAN, WIN XP PRO PL (bez SP1)

Macie jakis pomysl co z tym zrobic?

102594

  1. na 99% nie czytales faq , glewik 5/03/03 22:51
    i na 99% winne sa pamieci

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

    1. a co konkretnie z tymi pamieciami , dawidy 5/03/03 23:01
      jest nie w porzadku?
      faq... hmm.. a gdzie tu jest faq..?
      domyslam sie ze chodzi o brak sprecyzowania problemu w temacie, ale pewien nie jestem, wiec popraw mnie jesli sie myle

      102594

      1. poprostu sa zwalone , glewik 6/03/03 10:12
        oczywiscie moge sie mylic ale zobacz na innej sztuce.
        p.s.
        bios tez wymien bo nigdy nie zaszkodzi

        Pełnie bytu osiągniemy w nicości
        istenienia. /glewik

        1. to nie pamieci , dawidy 6/03/03 13:17
          Wsadzilem wlasnie kosci z drugiego komputera i problem nie zniknal.

          102594

          1. to juz nie wiem co , glewik 6/03/03 15:03
            pozstaje bios i po kolei wylanczanie uzadzen oraz zmiana komponentow.

            Pełnie bytu osiągniemy w nicości
            istenienia. /glewik

  2. ja to bym , w1lko 6/03/03 01:35
    zaczal od wylaczenia w biosie dzwieku i wlozenia jakiegos sb 128pci....

  3. no i FAQ , glewik 6/03/03 12:21
    http://www.aci.pl/~norton/index.php?txt=faq

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL