Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26

 Dzisiaj przeczytano
 42233 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Oceńcie sprzęt , b0bik 6/03/03 09:41
Mam złożyć koleżance kompa, ma tylko 1000 i w gre nie wchodzi czekanie i dozbierywanie. DO kupienia jest Mobo, Proc, Pamiątki, Dysk, Obudowa, Sieciowka, Grafika, Muzyczna.
Poskładałem z cennikow cos takiego :
ECS K7VTA3 KT333 DDR 333 - 255PLN
Duron 1100 - 139PLN
GF. 2MX400 64MB - 140PLN
DDR 256 - 107PLN
SEAGATE 40GB U6 ATA100 - 306PLN
Tower + Cooler - 125 PNL

Mam pytanie czy to hedzie chodzilo jako tako, ewentualnie co zmienic ? (podkreslam ze panna nie zamierza dac ani grosza wiecej <<a ja mam dosc namawiania jej do tego>>)

P.S. Ceny z Krakowa (BIT, Dekanex, Apollo)

z góry dziękuje za podpowiedzi (jutro ide kupowac)

b0bik

  1. no kaski bardzo mało... , petropanko 6/03/03 09:45
    i sprzęcik proporcjonalny. Zmienił bym jednak tego ECS-a na jakiego Shutla albo Asrocka, może DFI.

    -petropanko-

  2. Cienko ale jak za ta kase to niezle... , KwiateK 6/03/03 10:01
    Plyta: Podobno te ECS pieprza sie jak ch** sprawdz czy nie ma innych takich tanich. Dla Durona powinna wystarczyc na KT266A...
    Proc: OK. W miare dobry jak za ta cene...
    Grafa: Niewiem. Duzo wiary ja kupuje wiec musi byc dobra, ale najlepiej kup jakas firmowa a nie jakiegos NoName.

    Ogolnie jest to raczej sprzet "poprzedniej klasy". Jeszcze duzo zalezy od tego, do czego ma on sluzyc...

    Nie jestem facetem na jedną noc.
    Aż tyle czasu to ja nie mam...

  3. wg mnie , Chrisu 6/03/03 10:09
    narazie wsadź jej grafę 1 MB na PCI i poszukaj jakiegoś używanego GF2 MX 400 32MB ale 128 bit. Ten jest pewnie 64 bit, a wydajnościowo niewiele odbiega od TNT2M64.

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL